اخبار

باید با برنامه ریزی دقیق و مدون به سمت توسعه ی متوازن در شهرستان پیش برویم

باید با برنامه ریزی دقیق و مدون به سمت توسعه ی متوازن در شهرستان پیش برویم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد :"حسین اسماعیلی" فرماندار اردکان، "فتاحی" رییس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی به همراه مسئولین شهرستان صبح چهارشنبه 10 اردیبهشت در ششمین روز از هفته کارگر از مجموعه ورزشی کارگران اردکان و کارخانجات صنایع نساجی سیدالشهداء بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد :"حسین اسماعیلی" فرماندار اردکان، "فتاحی" رییس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی به همراه مسئولین شهرستان صبح چهارشنبه 10 اردیبهشت در ششمین روز از هفته کارگر از مجموعه ورزشی کارگران اردکان  و کارخانجات صنایع  نساجی سیدالشهداء بازدید نمود .

ابتدا فتاحی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان،ضمن تقدیر و تشکر از کارگران شرکت  گزارشی از عملکرد خود را رائه واعلام کرد بیشترین بازنشستگی پیش از موعد کارگران مربوط به همین کارخانه است .

سپس حسین اسماعیلی فرماندار اردکان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت این کارخانه، آن را یکی از با سابقه ترین واحدهای صنعتی اردکان خواند و افزود: باید به سمت صنایع پاک برویم زیرا در صنایع آلاینده مانند فولاد پیشرفت زیادی داشته ایم که از طرفی محیط زیست شهرستان را تهدید و منابع آبی و خاکی را  مصرف کرده و از طرفی تعداد آنها در سطح شهرستان زیاد شده و اردکان از منظر وجود کارخانه و صنایع فولادی تقریبا اشباع شده است.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان، سمت و سوی برنامه های خود را در فرمانداری، حرکت به سمت توسعه ی متوازن خواند و خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی دقیق و مدون به سمت توسعه ی متوازن در شهرستان پیش برویم ولزوم این امرارتقاء تجهیزات محیط زیستی مانندفیلتراسیون واحدهای صنعتی است.

اسماعیلی یکی از شرایط همکاری با صنایع شهرستان را سرمایه گذاری آنان در بخش های ورزشی، رفاهی و مهمتر‌ از‌ همه درمان عنوان و تصریح کرد: با توجه منابع و مواهبی که صنایع در حال استفاده از آنها در سطح شهرستان هستند باید در بخش هایی که متعلق به مردم است سرمایه گذاری کنند که شاخص ترین آنها استفاده از نیروهای بومی است.

در پایان این دیدار، فرماندار و هیأت همراه از خط تولید کارخانه دیدن کرد و هدایایی را به رسم یاد بود و تقدیر و تشکر از کارگران به پرسنل شرکت اهداء نمودند .

لازم به توضیح می باشد که قبل از آن اسماعیلی فرماندار اردکان از مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان بازدید کرد و از نزدیک شاهد روند ساخت و تکمیل استخر سرپوشیده این مجموعه قرار گرفت و قول مساعدت جهت اخذ اعتبارات لازم برای تکمیل این مجموعه  ورزشی را داد .

روابط عمومی اداره کل
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید