اخبار

تجلیل مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان یزد از کارگران در محل کار

تجلیل مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان یزد از کارگران در محل کار
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته کارگر با بازدید از کارخانه جهان الکترونیک یزد و کارخانجات یزدباف یزد با اهدا شاخ گل از کارگران این شرکت تجلیل و قدردانی کرد.

Top of Foبه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان باتفاق سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد،علی محمد دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر، نیکنام نماینده بسیج کارگری،جمعی از همکاران و همچنین تشکلات کارگری وشوراهای اسلامی کار،بمناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با بازدید از کارخانه جهان الکترونیک یزد و کارخانجات یزدباف با اهدا شاخ گل از کارگران این شرکت تجلیل  و قدردانی کرد.

ریاحی در این دیدار و به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کارگر(11 اردیبهشت) و جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه به همراه معاونین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اهداء گل به کارگران خدمات آنان را ارج نهاد و آنان را باعث افتخار کشور و نمادی از غیرت و شهرت ایرانی برشمرد .

این بازدید ها که به صورت نمادین از دو کارخانه جهان الترونیک و یزباف یزد صورت گرفت سردار فتوحی نیز طی سخنانی در مقام تجلیل از کارگران، آن ها را ملائک خداوند در زمین خواند گفت: حیات و بقای یک جامعه متکی به کار و تلاش شبانه روزی قشر کارگر است.

لازم به ذکر است شرکت جهان الکترونیک تنها شرکتی در استان یزد است که محصولات و بردهای الکترونیکی را تولید می کند.

به گفته مهندس افلاطونیان مدیرعامل این شرکت ،درحال حاضر شرکت جهان الکترونیک با اشتغال 120 نفردرحال تولیدبردهای الکترونیکی است که باطرح توسعه شرکت به 150 نفر افزایش اشتغال خواهد داد .

افلاطونیان افزود: محصولات تولیدی این شرکت بطور حتم در تمام منازل و اتومبیلها بکار گرفته ودر حال حاضر به کشورهای سویس،آلمان،،ترکیه ،انگلیس و کانادا صادر میشود .

قابل ذکر است دکتر ریاحی از هماهنگیها و همکاری مدیران شرکتهای یزد باف و جهان الکترونیک در تهیه این برنامه ها تقدیر و تشکر کرد .

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید