اخبار

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با خانواده های شهدای کارگر دیدار کرد

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با خانواده های شهدای کارگر دیدار کرد
همزمان با گرامیداشت سومین روز از هفته کارگر مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با تعدادی از همکاران ،تشکلات کارگری ،بسیج کارگری و نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمائی استان یزد با تعدادی از خانواده های شهدای کارگر انقلاب اسلامی ایران دیدار و از خانواده های این عزیزان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد : صبح روز گذشته دکتر محمد حسین ریاحی با تعدادی از خانواده های شهدای کارگر 8 سال دفاع مقدس دیدار کرد.

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزددر دیدار خود با خانواده های این عزیزان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام راحل ،هفته کارگر را تبریک و از پدران و مادران شهدا بعنوان سنگ صبور جامعه اسلامی یاد کرد و افزود :یقینا شهدا از بهترین ،نیکان و از صالح ترین بندگان خداوند بودند که به عشق جاودانه خود دست یافتند.

ریاحی اظهار داشت : راهی که شهیدان بزرگوار انتخاب کردند همان صراط مستقیم است و فرزندان شما فردای قیامت شفاعت پدر و مادران خود را خواهند کرد.

وی با اشاره به احادیث و آیات قرآن کریم اظهار داشت : خداوند نشانه های زیادی را برای درس گرفتن افراد جامعه آفریده است که یکی از این نشانه ها گذشت ،ایثار ،صبر و استقامت و اهدای خون فرزندان شما به معبود است که شما پدران و مادران با نثار جان فرزندان خود و زنده نگه داشتن اسلام به درستی به وظائف خود عمل کردید.

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان یزد تصریح کرد : امروز ما مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم با زنده نگه داشتن راه شهدا از میهن خود و از آرمان های شهدا ،از نظام مقدس جمهوری اسلامی و از همه مهمتر ،از خون پاک آنان پاسداری کنیم و به همین منظور در چنین ایامی به خانواده های این عزیزان ادای احترام کنیم.

ریاحی تاکید کرد : یکایک افراد جامعه اسلامی در برابر اعمال خود پاسخگوی شهدا خواهیم بود و حتما آنان نظاره گر اعمال ما هستند.

ریاحی ضمن دیدار با سه خانواده شهید و با تبریک هفته کارگر به آنان با اهداء لوح تقدیر و هدایای ویژه از خانواده های شهداء کارگر استان تجلیل کرد.

                                                         روابط عمومی اداره کل

۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید