اخبار

مدیریت تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان یزد افتتاح شد

مدیریت تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان یزد افتتاح شد
همزمان با دومین روز از هفته کارگر با حضور مسئولین و مدیران کل در استان یزد ، ساختمان جدید مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: همزمان با دومین روز از هفته کارگر وبه منظور گرامیداشت مقام کارگر، مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد کار خود را آغاز کرد.

دکتر محمد حسین ریاحی در این جلسه که با حضور مهندس شاکری فرماندار یزد، معاون سیاسی فرماندار و جمعی از تشکلات کارگری استان تشکیل شد، اظهار داشت: شهرستان یزد یکی از مهمترین شهرستان ها وبزرگترین مدیریت را نسبت به سایر شهرستان ها دارد.

وی افزود: در حال حاضر مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد نقش اجرایی و بسیار ایفاکننده را برای بهبود وضعیت جامعه کارگری برعهده دارد.

ریاحی تاکید کرد: یکی از دلایل تفکیک شهرستان از ستاد و اداره کل استان، رسیدگی بیشتر و بهتر به وضعیت جامعه کارگری استان دانست.

ریاحی تعیین ماهیت شهرستان  یزد را نیز از جمله مواردی بود که بر آن تاکید داشت.

مهندس شاکری فرماندار یزد با عرض تبریک هفته کارگر خدمت به جامعه کارگری را از جمله برنامه های فرمانداری شهرستان یزد دانست و اظهار داشت: اقدام بسیار پسندیده و خوبی است و تفکیک مدیریت شهرستان یزد، از مجموعه اداره کل بسیاری از موارد را تسهیل و در پاسخگویی به ارباب رجوع نیز ساده تر و سریع تر انجام خواهد شد.

شاکری اظهار داشت: مدیریت ها باید کاملا" تصمیم گیر و با قاطعیت پاسخگو باشند.

وی تاکید کرد: تمام مدیران باید این گونه عمل کنند و حوزه را با شهرستان تفکیک و در جهت رسیدگی به امور مردم تلاش کنند.

دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر نیز مواردی را در حوزه جامعه کارگری و مسائل و برنامه های این هفته مواردی را ارائه کرد.

روابط عمومی اداره کل

۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۷:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید