اخبار

نقش بانوان در اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت است

نقش بانوان در اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت است
دکتر محمد حسین ریاحی گفت: نقش بانوان در اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان یزد: صبح روز گذشته در مراسم جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)وبزرگداشت مقام زن و روز مادر که با حضور قشر عظیمی از بانوان در اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی برگزار شد،ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرای مرضیه )س) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به نقش تربیتی مادر در خانواده به تبیین وتشریح خصوصیات وسجایای اخلاقی حضرت فاطمه (س( پرداخت.

محمد حسین ریاحی با اشاره به عمر پر برکت حضرت زهرا (س) گفت: این بانوی بزرگوار در طول عمر خود تحولی عظیم نه تنها در دنیای اسلام بلکه بشریت ایجاد کردو امروز بانوان ما باید به تاسی از این بزرگ بانوی عالم به کانون گرم خانواده و استحکام بنیان‌های آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با اشاره به فداکاری‌های بانوان در قبل و بعداز انقلاب و دروان دفاع مقدس، نقش بانوان را در تربیت اجتماع و خانواده بی‌بدیل دانست و گفت: آینده کشور و حفظ سلامت و سعادت نسل‌های آن و پرورش و تربیت انسان‌ها از توانمندی‌هایی است که خداوند متعال بر عهده بانوان نهاده است.

ریاحی،ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر فرزانه انقلاب را مورد اشاره قرار داد و گفت: الگوی بانوان ما در خانواده، حضرت فاطمه )س) است و زنان کانون خانواده هستند و می‌توانند با مدیریت منابع و جلوگیری از اسراف و تبذیر در کمک به اقتصاد خانواده مثمرثمر باشند و از امکانات به طور بهینه استفاده کنند و در بهبود اقتصاد جامعه مؤثر باشند.

دکتر آبائی در این همایش به اهمیت نقش بانوان در زندگی اجتماعی و نقش خانواده در تربیت فرزندان در جامعه اسلامی مطالب مهم و ارزشمندی را ارائه کرد.

در ادامه این همایش به منظور گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته زن و روز مادر ،اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان یزد با همت گروه طنز ،مراسم شاد و جشن مفرح ویژه همکاران برگزار گردید که در این جشن از بانوان همکار تقدیر و تجلیل شد.

                                                                                                  روابط عمومی اداره
۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید