اخبار

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، انجام شد:

آغاز یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد/ قهرمان 5 دوره گذشته مسابقات با توپ پُر به میدان آمد

آغاز یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد/ قهرمان 5 دوره گذشته مسابقات با توپ پُر به میدان آمد
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و به منظور گرامیداشت این فتح با شکوه، مسابقات فوتسال کارگران میبد با همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگری این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد: فوتسالیست های کارگر میبدی در یازدهمین دوره رقابتهای فوتسال کارگران این شهرستان پا به توپ شدند.
سید احمد علائی رئیس ادراه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد ضمن اعلام این خبر گفت: یازدهمین دوره رقابتهای فوتسال کارگران میبد که همزمان با سوم خرداد آغاز شد، با حضور 20 تیم در هفته های آتی ادامه خواهد داشت.
علائی از برگزاری این مسابقات در 5 گروه 4 تیمی خبر داد و اظهار داشت: در این دوره از رقابتها تیمهای کاشی ارچین،‌ کاشی نارین، ‌آلومین سرام و کاشی پارسیان در گروه یک قرار گرفتند که با وجود کاشی ارچین، رکورددار قهرمانی در فوتسال کارگران میبد،‌ کار برای دیگر تیمهای این گروه سخت و دشوار است.
در گروه دو تیمهای مجتمع کاشی، کاشی ونوس، گلچین بتن و کاشی ستاره قرار گرفتند و تیمهای کاشی گلچین،‌کاشی ماهان سرام، کاشی کورش و یاس کیسه گروه سه را تشکیل می دهند.
تیمهای کاشی صدراسرام،‌ کاشی امین،‌ کاشی خورشید و کاشی یاقوت در گروه چهار و تیمهای کاشی باستان،‌کیمیا سرام،‌کاشی احسان و گرانیت ناز سرام هم در گروه پنج این رقابتها قرار گرفتند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد  پایان مرحله گروهی را دهم خرداد اعلام و خاطرنشان کرد: تیمهایی که موفق شوند از مرحله گروهی این مسابقات به سلامت عبور کنند باید در روزهای 11 لغایت 16 خرداد برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر باهم رقابت کنند؛ دیدارهای رده بندی و فینال نیز روز 21 خرداد برگزار و به همراه آن مراسم اختتامیه و اهدای جوایز را خواهیم داشت.
گفتنی است در بازی افتتاحیه این رقابتها تیم کاشی اُرچین مدافع عنوان قهرمانی با 4 گل از سد کاشی پارسیان عبور کرد تا نشان دهد برای رسیدن به جام یازدهم فوتسال کارگران میبد نقشه هایی در سر دارد.

 
۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید