اخبار

سیدحسین سالاری مدیرپشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

دلجویی از خانواده معظم شهدا و جانبازان به صورت هفتگی در دستور کار قرار گرفته است

دلجویی از خانواده معظم شهدا و جانبازان به صورت هفتگی در دستور کار قرار گرفته است
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت هفتگی با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته در چهارشنبه های هر هفته از دو تن از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان عیادت می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: سیدحسین سالاری و برخی از مسئولین اداره کل بنیاد شهید استان از خانواده شهید فتحی نژاد و جانباز سرافراز اسلام رحمانی بازدید کردند.
سید حسین سالاری مدیر پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این دیدار گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن تا جنگ تحمیلی و بعد از آن، شهدا سهم عظیم و بزرگی دارند.
وی با بیان اینکه متاسفانه در طول دوران کرونا توفیق عیادت از خانواده شهدا و ایثارگران از مسئولین سلب شده بود گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت هفتگی با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته در چهارشنبه های هر هفته از دو تن از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان عیادت می کند.
سالاری با تاکید بر اینکه انتقال مشکلاتی که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با آن روبرو هستند از اهداف این بازدیدها است تصریح کرد: زنده نگه داشتن فرهنگ ازخودگذشتگی، ایثار و شهادت در جامعه امروز ما ضروری است. جامعه ای که در پاره ای از مواقع از آرمان های امام و شهدا فاصله گرفته است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز فرصتی دست داد تا با شهیدان تجدید خاطره کنیم و در برابر صبر و گذشت خانواده هایشان سر تکریم فرود بیاوریم.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید