اخبار

کمیته علمی تدوین برنامه جامع تحقق سیاست های تأمین اجتماعی تشکیل شد

کمیته علمی تدوین برنامه جامع تحقق سیاست های تأمین اجتماعی تشکیل شد
اولین جلسه کمیته علمی جامع تحقق سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی با حضور رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی، اعضای هیات علمی دانشگاه و صاحبنظران برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر «رحیم سرهنگی »در اولین نشست کمیته علمی تدوین برنامه جامع تحقق سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی مقام رهبری ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته از زمان ابلاغ سیاست ها تاکنون اظهار داشت: هیات دولت وظیفه تدوین، پیش نویس لوایح، قوانین و مقررات را بر عهده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گذاشت.
سرهنگی با اشاره به تشکیل کارگروه علمی و اجرایی در این خصوص افزود: برای تدوین برنامه، لازم است یک نگاه علمی مترتب باشد و هرچه نگاه علمی در تدوین برنامه رسوخ کند اثرگذاری بیشتری خواهد داشت لذا کمیته علمی با دعوت از اساتید و صاحبنظران در موسسه کار و تامین اجتماعی تشکیل می شود و بنا داریم از ظرفیت های ارزشمند علمی و دانشگاهی در این خصوص استفاده کنیم.
وی ضمن تأکید بر تشکیل گروه های تخصصی زیرنظر کارگروه علمی ادامه داد: هر کدام از اساتید می توانند با توجه به تخصص و علاقه در کارگروه ها با موسسه همکاری نمایند و حکم اعضای کمیته به زودی صادر خواهد شد.
در ادامه این جلسه اساتید دانشگاه و صاحبنظران حاضر در جلسه، نظرات خود را اعلام نمودند، بهره برداری از ظرفیت های موجود و اقدامات انجام شده، عملگرایی و وجود نظام ارزیابی از جمله موارد مورد تاکید اکثر حاضرین در جلسه بود.
 شایان ذکر است اولین جلسه کمیته علمی تدوین برنامه جامع تحقق سیاست های تأمین اجتماعی برگزار شد.
 
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید