اخبار

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

سامانه حمایت معیشتی به دلیل حجم ترافیک دچار اختلال کشوری است/پاسخگویی از ساعت 8 الی 22 حتی در ایام تعطیل نیز به صورت حضوری و تلفنی انجام می شود

سامانه حمایت معیشتی به دلیل حجم ترافیک دچار اختلال کشوری است/پاسخگویی از ساعت 8 الی 22 حتی در ایام تعطیل نیز به صورت حضوری و تلفنی انجام می شود
دلیل اختلال در سامانه وزارت کار این است که ۷ میلیون جامانده یارانه به سامانه وزارت کار مراجعه کردند و علیرغم اینکه این سامانه ظرفیت پذیرش یک میلیون کاربرد همزمان را دارد اما حجم بسیار بالای ورودی‌ها موجب اختلال در این سامانه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: از چند روز گذشته سایت اعتراض به دهک بندی یارانه بگیران به آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir در نظر گرفته شده است و آن دسته از هم وطنانی که به هر دلیلی یارانه آنها قطع شده است می توانند پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، نسبت به ثبت اعتراض خود به این سامانه مراجعه نمایند.
وی با اشاره به اختلال در سامانه حمایت معیشتی افزود: دلیل اختلال در سامانه وزارت کار این است که ۷ میلیون جامانده یارانه به سامانه وزارت کار مراجعه کردند و علیرغم اینکه این سامانه ظرفیت پذیرش یک میلیون کاربرد همزمان را دارد اما حجم بسیار بالای ورودی‌ها موجب اختلال در این سامانه شده است.
فلاحتی با اشاره به اینکه اختلال در سامانه حمایت کشوری است و تلاش برای راه اندازی مجدد ان ادامه دارد تاکید کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از ساعت 8 صبح تا 22 پاسخگوی مراجعه کنندگان حتی در ایام تعطیل نیز است.
وی با اشاره به مهلت سه ماهه برای ثبت اعتراضات در سامانه گفت: مردم نگران ثبت درخواست های خود نباشند چرا که زمان برای ثبت نام وجود دارد از این رو سعی کنند به صورت تدریجی و با تاخیر نسبت به ورود به سامانه اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که از سال 1393جامانده از دریافت یارانه ها هستند، گفت: تعیین تکلیف جاماندگان از ثبت نام مطابق قانون بودجه سال 1401 بر عهده سازمان هدفمندسازی یارانه­ها است و بزودی این سازمان، سامانه ثبت نام را راه­اندازی خواهد کرد.


 

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید