اخبار

محمدرضا فلاحتی در مراسم تجلیل از مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان:

مربیان فنی و حرفه ای می توانند پیوند مناسبی میان صنعت و دانشگاه برقرار کنند

مربیان فنی و حرفه ای می توانند پیوند مناسبی میان صنعت و دانشگاه برقرار کنند
در مراسمی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی از مربیان و پرسنل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیر این اداره کل در مراسم تجلیل از مربیان فنی و حرفه ای استان ضمن تبریک هفته معلم گفت: سخن گفتن از مقام و منزلت معلم بسیار سخت و دشوار است و همین بس که پیامبر عظیم الشان اسلام خود را به عنوان یک معلم معرفی می کند.
وی نقش مربیان آموزش های فنی و حرفه ای را در جامعه امروز مهم و حیاتی عنوان و اظهار کرد: مشکل امروز بیکاری استان یزد فارغ التحصیلانی هستند که همراه با دریافت مدرک، کار عملی نداشته و نمی توانند در محل های مناسبی مشغول به کار شوند؛ مراکز فنی و حرفه ای و در راس آن مربیان با تجربه این مراکز می توانند با آموزش مناسب هر نوع حرفه، پیوند میان صنعت و دانشگاه را برقرار کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به نقش موثر مراکز آموزش جوارکارگاهی اشاره کرد و در این خصوص ادامه داد: مراکز آموزش جوار کارگاهی، مراکزی هستند که به‌ منظور گسترش آموزش‌های فنّی ‎و‎حرفه‌ای و تأمین نیروی کار ماهر مورد‌ نیاز صنایع، تأسیس و راه‌اندازی می‎شوند و آموزش در آنها با نظارت و هدایت سازمان آموزش فنّی ‎و‎حرفه‌ای انجام می شود.
در این مراسم از مربیان و پرسنل آموزش فنی و حرفه ای استان با اهدای هدایایی تجلیل و از زحمات آنها قدردانی شد.

فنی و حرفه ای

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید