اخبار

در ادامه برنامه های هفته کارگر و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد انجام شد:

تهیه ۱۱ سری جهیزیه برای خانواده های نیازمند جامعه کارگری شهرستان اردکان توسط واحدهای تولیدی

تهیه ۱۱ سری جهیزیه برای خانواده های نیازمند جامعه کارگری شهرستان اردکان توسط واحدهای تولیدی
با همکاری واحدهای تولیدی اردکان مبلغ ۳میلیارد ریال برای تهیه جهیزیه، ۲میلیارد و 250 میلیون ریال برای انجمن زندانیان اردکان و مبلغ ۴۰۰میلیون ریال در راستای آزادسازی زندانیان استان یزد اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در شهرستان اردکان در مراسم اهداء 11 سری جهیزیه به خانواده های کارگران شهرستان ارکان حضور یافت.
محمدرضا فلاحتی از این حرکت ارزشمند و پسندیده تقدیر کرد و گفت: به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان و با همکاری بسیج کارگری و مساعدت ویژه تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان 11 سری جهیزیه برای خانواده های نیازمند جامعه کارگری تهیه و به نوعروسان اعطا شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اجرای اینگونه برنامه ها را در سایر شهرستان ها خواستار شد و افزود: بسیاری از زوج های جوان در شهرستان ها و مناطق روستایی و محروم هستند که بخاطر مشکل جهیزیه نمی توانند زندگی مشترک خود را آغاز کنند و امیدواریم این کاری که امروز در اردکان انجام شد به زودی در سایر شهرستان ها نیز انجام شود.
وی با بیان اینکه حفظ کرامت انسانی خانواده های نیازمند مورد توجه قرار گرفته است تصریح کرد: همچنین امروز شاهد آزادی چند کارگر که به علت مباحث مالی و جرائم غیر عمد در حبس بودند با همکاری واحدهای تولیدی اردکان به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
وی آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و مالی را امری خداپسندانه دانست و اظهار کرد: فراهم کردن زمینه آزادی سرپرست یک خانواده که به دلیل مشکلات مالی اسیر زندان شده است یک امر خیرخواهانه و خداپسندانه است و علاوه بر اینکه در این دنیا پاداش نیکویی دارد، در آخرت نیز عاقبت خوبی در انتظار نیکوکاران است.
گفتنی‌ است در مجموع مبلغ ۳میلیارد ریال برای تهیه جهیزیه، ۲میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال برای انجمن زندانیان اردکان و مبلغ ۴۰۰میلیون ریال در راستای آزادسازی زندانیان استان یزد برای ستاد دیه استان از سوی واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان اختصاص یافت.

اردکان

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید