اخبار

محمدرضا فلاحتی در جمع برخی از کارگران شهرستان ابرکوه:

کارگران، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند

کارگران، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه کارگران نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند گفت: کارآفرینان و کارفرمایان در اقتصاد و تکریم کارگران و خانواده های آنها سهم اساسی دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماع استان یزد به نقل از ایرنا: محمدرضا فلاحتی در آیین جشن کارگری شهرستان ابرکوه با گرامیداشت هفته کار وکارگر و با قدردانی از تلاش بسیار ارزنده کارگران و مدیران واحدهای تولیدی اظهارکرد: کارآفرینان نیز با رونق تولید و ایجاد اشتغال، مجاهدانه درمقابل تحریم و دشمنان ایستاده اند.

سپس رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه درحاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: در این شهرستان ۲۳۵ واحد اقتصادی فعال تولیدی و معدنی فعال وجود دارد که بیش از ۶۰ درصد آنها با تمام ظرفیت فعالیت دارند.

ناصر زارع تصریح کرد: هم اکنون هزارو ۱۵۰ واحد مشمول قانون کار درحوزه های اقتصادی، صنعتی، تولیدی، کشاورزی، خدماتی، معدنی و کارگاه های ساختمانی دارای یک تا ۴۰۰ کارگر هستند و در مجموع هفت هزار و ۵۰۰ نفر در این واحدها مشغول به کار هستند.

به گفته وی، افزون بر ۲ هزار واحد صنفی دیگر در ابرکوه به صورت خویش فرما در عرصه‌های مختلف اقتصادی مشغول به فعالیت هستند.
در این آیین از کارگران فعال تجلیل بعمل آمد و چندین برنامه فرهنگی و هنری شاد توسط هنرمندان برای کارگران و خانوادهای آنان اجرا شد.

ابرکوه

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید