اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز جهانی کارگر

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز جهانی کارگر
چندین سال است کشور عزیزمان ایران توسط استکبار جهانی با تحریم های ظالمانه دست و پنجه نرم می کند و سربازان و افسران نبرد جنگ اقتصادی کارگران شریف هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت روز جهانی کارگر پیام تبریکی بدین شرح صادر کرد.
«حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است». امام خمینی(ره)
11 اردیبهشت ماه در تقویم به نام روز جهانی کارگر نامگذاری شده است. امروز روز تصدیق و تجلیل از تلاش‌های شگفت انگیز همه کارگرانی است که در راه آبادانی و ساختن سرزمین بزرگ مان ایران، عرق ریخته و حتی جان خود را از دست داده‌اند. چندین سال است کشور عزیزمان ایران توسط استکبار جهانی با تحریم های ظالمانه دست و پنجه نرم می کند و سربازان و افسران نبرد جنگ اقتصادی کارگران شریف هستند. آنها با تمام تلاش خود چرخ های صنعت و تولید کشور را به حرکت در آورده و دشمنان نظام را مایوس کردند به طوری که خود بر شکست تحریم ها اذعان کرده اند. بر تمامی مسئولان نظام واجب است که برای رفع مشکلات این قشر شریف از هیچ کوششی دریغ نورزند و تمام قد از سربازان جنگ اقتصادی حمایت کنند.

این جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام کارگر، تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش استان یزد را ارج نهاده و بر دستان آنها بوسه زده و از درگاه خداوند متعال، سعادت، موفقیت و سلامتی عزیزان زحمتکش و فداکار کارگر را در تمامی مراحل زندگی خواستارم.


۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید