اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در یادواره شهدای کارگر ابرکوه:

کارفرمایان و کارگران با توجه به تحریم ها و مشکلات اقتصادی، راه شهدا را دنبال می کنند

کارفرمایان و کارگران با توجه به تحریم ها و مشکلات اقتصادی، راه شهدا را دنبال می کنند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا وامام شهدا و با اشاره به شرایط تحریم ظالمانه دشمن و مشکلات اقتصادی گفت: امروز هم کارگران، کارفرمایان و کار آفرینان به فرموده رهبر معظم انقلاب افسران این جنگ اقتصادی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به نقل از ایرنا: محمدرضا فلاحتی شامگاه شنبه درآیین یادواره ۳۰ تن از شهدای کارگر ابرکوه ضمن گرامیداشت هفته کارگر افزود: امروز قشرهای کارگر و کارفرما با توجه به تحریم ها و مشکلات اقتصادی، آنها مسیر شهدا را طی می کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ادامه داد: با توجه به هم گرایی و وحدت مردم و مسئولان ابرکوه در مسیر توسعه پیشرفت خوبی در حوزه های مختلف صنعت، کارآفرینی، تولید و اشتغال داشته است.
در این آیین ، یکی از روایان باتشریح گوشه ای از دلاوری های شهدا خاطر نشان کرد: جامعه ما به دلیل نثار خون پاک شهدا در مقابل تمام توطئه های دشمنان بیمه است و دشمنان از ترویج فرهنگ شهدا هم هراس دارند.
این مراسم با حضور امام جمعه ابرکوه ، معاون عمرانی و برنامه فرمانداری و جمعی از مسئولان، کارگران، کارفرمایان و جمعی از خانواده معزز شهدا درسالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد که ۲۸۵ شهید، ۶۷۰ جانباز و ۳۳ آزاده تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.


ابرکوه
ابرکوه

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید