اخبار

در هفته کار و کارگر روی داد:

تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان مهریز در یک شب به یادماندنی

تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان مهریز در یک شب به یادماندنی
تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان با همکاری فعالان اقتصادی و مردم با حمایت مادی و معنوی بیش از سال‌های گذشته در استان پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: همزمان با هفته کار و کارگر جمعه شب در مراسمی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ۱۵ نفر از کارگران و کارفرمایان فعال شهرستان مهریز تجلیل شدند.
در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان، کارگران و مردم در ورزشگاه شهدای کارگر مهریز برگزار شد با لوح سپاس و هدایا از فعالان این بخش قدردانی به عمل آمد.
محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: قدردانی از فعالان کارگری که نقش مهمی در تولید و تحقق شعار سال دارند امری مهم و ارزشمند و جزو برنامه‌های این اداره کل است .
محمدرضا فلاحتی با تبریک هفته کار و کارگر به شعار سال و نقش کارگران برای اجرای آن اشاره کرد و افزود: اساسی‌ترین نیاز کشور موضوع تولید و اشتغال با بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان است .
وی اظهار کرد: تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان با همکاری فعالان اقتصادی و مردم با حمایت مادی و معنوی بیش از سال‌های گذشته در استان پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: ۳۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان مهریز را جامعه کارگری تشکیل می‌دهد که در واحدهای تولیدی، صنعتی و کارگاه‌های مختلف اشتغال دارند. این افراد در ۴۰۰ تعاونی و یک‌هزار و ۵۲۱ کارگاه کوچک و بزرگ در مشاغل مختلف به تولید و اقتصاد منطقه کمک می‌کنند.

2
2
2
2
2
2
2
2
2


۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید