اخبار

محمدرضا فلاحتی در جمع کارگران شهرستان بهاباد:

ایران قوی را کارگران در کارخانه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی به وجود می آورند

ایران قوی را کارگران در کارخانه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی به وجود می آورند
برای کار و کارگر باید ارزش قائل شد به طوری که باید از هرفردی که برای روزی به دست آوردن رزق حلال تلاش می‌کند، قدردانی شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در شرکت آرون پاد شهرستان بهاباد ضمن بازدید از این شرکت به مناسبت هفته کارگر از کارگران آن نیز تجلیل کرد.
فلاحتی در این مراسم اظهار کرد: برای کار و کارگر باید ارزش قائل شد به طوری که باید از هرفردی که برای روزی به دست آوردن رزق حلال تلاش می‌کند، قدردانی شود.
وی به شعار سال اشاره کرد و افزود: کارگران نبض تحرک اقتصاد جامعه هستند. آنها در میدان جهاد گونه برای توسعه اقتصادی جامعه کار می‌کنند و نمی‌ خواهند دست کشور به سوی بیگانه دراز باشد.
فلاحتی با تاکید بر اینکه تلاش برای تحقق شعار سال یک وظیفه شرعی و قانونی است چرا که دشمنان پس از ناکامی در اعمال انواع تحریم‌ها، مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را مورد هدف قرار داده‌اند خاطر نشان کرد: رویکرد تمام برنامه‌های ادارات کار استان یزد در سال جدید، تحقق اهداف این نامگذاری است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد اظهار کرد: ایران قوی را کارگران در کارخانه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی به وجود می آورند برای اینکه به شعار سال کمک شود از تولیدات داخل باید استفاده گردد.
۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید