اخبار

در هفته کار و کارگر روی داد:

خدا قوت به کارگران معدن گیچر کوه بهاباد در عمق 120متری زمین

خدا قوت به کارگران معدن گیچر کوه بهاباد در عمق 120متری زمین
محمدرضافلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: چرخ های اقتصاد جامعه به دستان توانمند کارگران به چرخش در می آید و این قشر پایه و اساس توسعه کشور هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سفر به شهرستان بهاباد با حضور در معدن سرب و روی گیچرکوه این شهرستان، ضمن بازدید از عمق ۱۲۰ متری این معدن درجمع کارگران و کارکنان حضوریافت و مسائل ومشکلات آنان را مورد بررسی قرارداد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این سفر ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این معدن با مدیرعامل شرکت دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار مشکلات و مسائل پیش رو معدن در زمینه های برق رسانی، ایمنی، ماشین آلات و... مطرح شد.
وی در این خصوص اظهار کرد: با هماهنگی و تلاش همه مسئولان استان و شهرستان برای رفع مشکلات این شرکت اقدام می شود.
فلاحتی همچنین با تبریک هفته کار و کارگر و قدردانی از زحمات و تلاش های جهادگونه کارگران معدن گیچرکوه بهاباد در عمق ۱۲۰ متری زمین تصریح کرد: چرخ های اقتصاد جامعه به دستان توانمند کارگران به چرخش در می آید و این قشر پایه و اساس توسعه کشور هستند.
وی با اشاره به سخت و زیان آور بودن کار در معدن گفت: رعایت مسائل ایمنی برای حفظ جان کارگران از اولویت های کارفرمایانی باید باشد که کارگران آنها در مشاغل سخت مشغول به کار هستند.
وی معیشت کارگران را از ضروری ترین نیازها واولویت هایی برشمرد که کارفرمایان باید آن را مد نظر قرار دهند و افزود: پیگیری مسائل و مشکلات کارگران و رسیدگی به موقع به آنها رسالت همه مدیران دستگاه های اجرایی است.
در پایان این بازدید به مناسبت هفته کار و کارگر از کارگران زحمت کش و پر تلاش معدن گیچرکوه بهاباد تجلیل به عمل آمد.
۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۰۴
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید