اخبار

در هفته کارگر انجام شد:

دیدار جمعی از کارگران و کارفرمایان بافق با امام جمعه این شهرستان

دیدار جمعی از کارگران و کارفرمایان بافق با امام جمعه این شهرستان
در دومین روز از هفته کار و کارگر نمایندگانی از کارگران، کارفرمایان، تشکل های کارگری، فرماندهی سپاه ناحیه بافق، مسئول بسیج کارگری و فرمانده های پایگاه های بسیج کارگری کارگاه ها و مدیرانی از ادارات همسو با حضور در نهاد امام جمعه شهرستان با حجه الاسلام سعادت فر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: در ابتدای این دیدار علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ضمن تبریک تقارن هفته کار و کارگر و هفته بسیج کارگری گفت: یکی از الزامات تحقق شعار امسال که تولید دانش بنیان و اشتغال کارآفرین می باشد، توجه به مقوله کارگر و کارفرماست.
وی بااشاره به تنوع و گستردگی وظایف وزارت متبوع گفت: کار در اکثر حوزه کاری حساس است، بطوریکه حوزه های روابط کار و بازرسی کار که امور تنظیم روابط میان کارگران و کارفرمایان و نظارت بر اجرای قانون کار می باشد، تاحدودی شبه قضائی و باید دراین حوزه دقت لازم بعمل آید.
نوری ادامه داد: در حوزه اشتغال، پایش سامانه رصد مبین تحقق ۹۵ درصدی تعهد اشتغال دستگاه های اجرائی در شهرستان می باشد.
در ادامه حجه الاسلام رضا سعادت فر امام‌جمعه شهرستان ضمن تبریک هفته کارگر گفت: به تعبیر پیامبر عظیم الشان اسلام همه آحاد جامعه در هر جایگاهی کارگربوده و خداوند باری تعالی کارفرمای حقیقی هست.
وی اظهار داشت: اگر همه افراد مسئولیت و وظیفه ای که به عهده دارند را درست انجام دهند اجرای عدالت با موفقیت و رضایتمندی همراه خواهد بود.
امام جمعه شهرستان بافق با اشاره به اینکه قشرکارگری آبروی نظام می باشند، گفت: ایران قوی مد نظر مقام معظم رهبری با رویکرد عدالت جوئی زمینه ساز ظهور خواهد بود و همه باید در جهت تحقق شعار سال که در واقعیت حمایت از کار و کارگر هست تلاش نمائیم.
حجه الاسلام سعادت فر همچنین با اشاره به خاطراتی از شهدای کارگر، الگو قرار دادن این انسان های الهی را برای همه آحاد جامعه بویژه جامعه کارو تلاش ضروری دانست اظهار داشت: منش و کردار آنها باید در زندگی و کار ما ساری و جاری باشد.

بافق
بافق

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید