اخبار

دکتر عبدالملکی تأکید کرد:

عزم جدی وزارت مردم برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور

عزم جدی وزارت مردم برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: وزارت مردم برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور عزم جدی دارد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، «حجت‌الله عبدالملکی » در نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین»، گفت : توسعه کارآفرینی و اشتغال دانش‌بنیان محور اصلی اقدامات وزارت مردم در سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
وی افزود: شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» در سال جدید با رویکرد توسعه کمی و کیفی به حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد پرداخت.
عبدالملکی بیان کرد: در سال جدید در دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه، معاونت دانش‌بنیان ایجاد و راه‌اندازی کردیم که مسئولیت آن سیاست‌گذاری کلان با محوریت حمایت و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان‌ زیرمجموعه صندوق‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
وی تصریح کرد: کارگروه دانش‌بنیان شورای عالی اشتغال با حضور وزیر تعاون، کار و احتماعی و معاون علمی ریاست جمهوری به صورت مستمر برگزار می‌شود.
عبدالملکی خاطر نشان کرد: تعامل دو سویه معاونت علمی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌تواند بستر مناسبی گسترش اقتصاد دانش‌بنیان فراهم کند.
«سورنا ستاری»، معاون علمی رئیس جمهوری در این نشست گفت: توسعه زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان با همکاری وزرات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پیگیری می‌شود.
وی افزود: توسعه علمی پروژه‌های پرچم دار و ملی در حوزه‌های شرکت‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نظارت بر عملکرد موسسات کاریابی اعزام به خارج و حمایت از طرح‌های نوآورانه کارآفرینان از جمله محورهای اصلی همکاری معاونت علمی رئیس جمهوری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
 
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۰۸:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید