اخبار

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

تحقق سیاست‌های تأمین اجتماعی نیازمند گفتمان ملی است/ وزارت کار هدایتگر تحول اجتماعی در کشور

تحقق سیاست‌های تأمین اجتماعی نیازمند گفتمان ملی است/ وزارت کار هدایتگر تحول اجتماعی در کشور
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق سیاست‌های تأمین اجتماعی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری می‌تواند با هدایتگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ایجاد گفتمانی ملی رقم بخورد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «ولی اسماعیلی» در نشست شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: فراتر از برنامه‌ها و رویکردهای مثبت دولت، «سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی» لازم است سرلوحه دستگاه‌های مختلف نظام قرار گیرد.

وی افزود: برنامه‌ریزی دقیقی برای تحقق این سیاست‌ها نیاز است و خانه ملت هم برای کمک به بدنه دولت همراهی لازم را دارد.

نماینده حوزه انتخابیه گرمی و دشت‌مغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات حاشیه‌نشینی در کشور و لزوم توجه به مردم ساکن در این نواحی، گفت: باید در توزیع ثروت و امکانات در کشور به عدالت و برابری برسیم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تکمیل بانک اطلاعاتی رفاه ایرانیان را در تدوین پیش‌‌نویس‌ها و برنامه‌ ریزی‌های تحقق سیاست‌های تأمین اجتماعی مهم عنوان کرد وگفت: در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برای حذف قوانین اضافه و تسهیل امور این حوزه به صورت ویژه نشست‌های مستمری برگزار خواهد شد.

این نشست به دعوت معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور جمعی از مدیران، معاونین وزارتخانه‌های مرتبط و نهادهای انقلاب اسلامی برگزار شد.
 
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۰۸:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید