اخبار

خیز تعاونی‌های شاخص، شرکت‌های دانش‌بنیان و هلدینگ‌های وزارت مردم برای حضور در مرکز تجاری ایران در ارمنستان

خیز تعاونی‌های شاخص، شرکت‌های دانش‌بنیان و هلدینگ‌های وزارت مردم برای حضور در مرکز تجاری ایران در ارمنستان
نشست مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تعاونی‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز اقتصادی تابعه وزارت مردم، در خصوص حضور و ارائه خدمات در مرکز تجاری ایران در ارمنستان برگزار شد.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حامد فروزان» مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست گفت: در راستای اجرای مأموریت‌های اداره کل امور بین‌الملل در حوزه توسعه صادرات و معرفی‌ ظرفیت‌های وزارت مردم در عرصه بین المللی، در تلاش هستیم جایگاه اثرگذاری برای جمهوری اسلامی ایران در بازارهای منطقه به دست بیاوریم.

در ادامه «آرمان علمایی» رئیس مرکز تجاری ایران در ارمنستان با تشریح جزئیات نحوه حضور و ایاب و ذهاب و هزینه‌های مربوطه، اظهار کرد: مرکز تجاری ایران در ارمنستان با اخذ مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران، در زمینی به مساحت بیش از ده هزار مترمربع برپا شده است.

وی با بیان اینکه حضور برای مشاغل خانگی و روستایی در سال اول بدون دریافت هزینه است، افزود: این فضای تجاری و نمایشگاهی مجهز در یکی از بهترین موقعیت‌های تجاری ـ صنعتی شهر ایروان طراحی و توسعه داده شده است.

تعاونی‌ها و هلدینگ‌های حاضر در نشست نیز ضمن معرفی ظرفیت‌های تولیدی و خدماتی مجموعه‌های خود، سؤالات خود را در این خصوص مطرح کردند.

 
۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید