اخبار

مسکنی: بخش قابل توجهی از اشتغال کشور در تعاون قابل اجرا است

۱۰۱ تعاونی دانش‌بنیان در کشور برای اجرای شعار سال بسیج شدند

۱۰۱ تعاونی دانش‌بنیان در کشور برای اجرای شعار سال بسیج شدند
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شعار و فرامین رهبر معظم انقلاب درخصوص اشتغال‌زایی، بخش قابل توجهی از اشتغال کشور در بخش تعاون قابل اجراست.
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی مسکنی» با تأکید بر این که فرامین رهبر معظم انقلاب چراغ راه اقدامات این معاونت خواهد بود، ادامه داد: با توجه به شعار سال در خصوص تولید و اشتغال‌زایی و دانش‌بنیان آینده‌ای پرفروغ و روشن برای بخش تعاون قابل پیش‌بینی است.
وی با بیان این که ۵۰ درصد تعاونی‌های ثبت شده در کشور تعاونی‌های تولیدی هستند، افزود: بخش عمده این تعاونی‌ها در حال پیگیری و اجرایی کردن شعار سال هستند.
وی تصریح کرد: امروز ۱۰۱ تعاونی دانش‌بنیان در کشور وجود دارد که عدد بسیار قابل توجهی است که می‌توانیم بخشی از سبد اشتغال را در بخش تعاون به وسیله آنها محقق کنیم و جامعه عمل بپوشانیم.
مسکنی ادامه داد: امروز تأکید بر فرامین رهبر معظم انقلاب که «تعاون چشمه جوشان اشتغال است» داریم و تلاش بر این است که از سیاست‌های کلان معاونت و بخش تعاون بتوان در همسویی با سایر بخش‌های وزارتخانه مردم گام مؤثری در تعالی تعاون برداریم و نقش جدی ایفا کنیم.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عین حال نوید آینده روشن در بخش تعاون را به تعاونگران داد.
 
۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید