اخبار

پس از برگزاری مسابقات دارت انتخابی کارگران استان یزد انجام شد:

اعزام تیم بانوان و آقایان کارگر چادرملو به مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور در سمنان

اعزام تیم بانوان و آقایان کارگر چادرملو به مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور در سمنان
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مسابقات دارت انتخابی کارگران استان یزد برگزار و 8 نفر برتر این مسابقات در سمنان با نام و حمایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اردکان به دیدار حریفان خود می روند.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: مسابقات انتخابی دارت ویژه آقایان و بانوان کارگر استان برگزار و نفرات منتخب عازم سمنان شدند تا با رقیبان خود دیدار کنند.
به منظور تشکیل تیم منتخب کارگران استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کارگران کشور یک دوره مسابقات انتخابی میان کارگران ورزشکار رشته دارت با حضور 20 نفر در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
در این مسابقات که در سالن شهید صدوقی(ره) یزد انجام گرفت، حمیدرضا غفاری، محمدعلی فرقانی، علیرضا همدانی زاده و علیرضا شایق 
در بخش مردان با کسب نتایج بهتر نسبت به سایر شرکت کنندگان بعنوان نفرات برتر انتخاب شدند.
همچنین محبوبه کارگر، طاهره کریمی، مریم اژدری و مریم جعفری موفق شدند با کسب امتیازهای بالا تیم منتخب بانوان کارگر استان را تشکیل دهند.
گفتنی است مسابقات قهرمانی آقایان و بانوان کشور در رشته دارت به مناسبت دهه مبارک فجر و به میزبانی هیات ورزش کارگری استان سمنان برگزار و بر این اساس تیم کارگران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به عنوان نماینده استان با 8 ورزشکار از 20 بهمن به مدت 3 روز با رقبای خود مسابقه می دهند.

دارتدارت

۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید