اخبار

در آستانه دهه مبارک فجر انجام شد:

برگزاری پویش دوشنبه های ورزش کارگری استان یزد با طعم المپیاد با حضور کارگران آروک یزد

برگزاری پویش دوشنبه های ورزش کارگری استان یزد با طعم المپیاد با حضور کارگران آروک یزد
به منظور ایجاد شور و نشاط و بالابردن انگیزه کارکنان شرکت آروک یزد، پویش دوشنبه های ورزش کارگری در محل این شرکت انجام و در ادامه مسابقات المپیاد ویژه کارگران شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: پویش دوشنبه های ورزش کارگری به همراه مسابقات المپیاد کارگری ویژه کارگران شرکت آروک یزد برگزار شد.
به منظور ایجاد شور و نشاط و بالابردن انگیزه کارکنان شرکت آروک یزد، پویش دوشنبه های ورزش کارگری در محل این شرکت برگزار و کارگران با انجام حرکات ورزشی صبحی متفاوت را در محل کار خود آغاز کردند.
این پایان کار نبود و پس از اجرای پویش، کارگران شرکت در قالب المپیاد ورزش کارگری استان نیز در 7 رشته ورزشی با هم به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر راه یافته به مرحله استانی مشخص شدند.
بر این اساس در رشته طناب کشی تیم متشکل از حمید میرجلیلی، سیدمرتضی پوررضوی، محمدرضا میرجلیلی، حمید بوحمیدی و مهدی غزنوی موفق شدند با شکست سایر تیم ها مقام نخست را از آن خود کنند.
در رشته های انفرادی المپیاد نیز مجتبی میرحسینی زاده در دو رشته پرتاب توپ مدیس بال و طناب زنی مقام نخست را از آن خود کرد. مجتبی میرجلیلی دیگر کارگر آروک بود که موفق شد در دو رشته روپایی زدن و دو سرعت بر سکوی نخست بایستد. در رشته قوی ترین مرد کارگر روح اله کهدوئی و در رشته هدف زنی با توپ نیز محسن میرجلیلی بعنوان نفر اول انتخاب شدند.
مسابقات در دو رشته ویژه بانوان نیز برگزار شد که سارا قسمتی در رشته طناب زنی و مریم خباز در رشته پرتاب توپ مدیسن بال موفق به کسب مقام اول شدند.
*هدف از برگزاری این مسابقات تحقق شعار ورزش، نشاط، بهره وری و همچنین فرهنگ سازی در زمینه ورزش و ایجاد محیطی شاد برای کارگران در واحدهای تولیدی است؛ نفرات برتر هر رشته به همراه تیم برتر طناب کشی از هر واحد تولیدی به مسابقات استانی راه خواهند یافت.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۰۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید