اخبار

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و مادر انجام شد:

تجلیل از بانوان کارآفرین ابرکوه با حضور فرماندار این شهرستان

تجلیل از بانوان کارآفرین ابرکوه با حضور فرماندار این شهرستان
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته گرامیداشت مقام زن و مادر، نشستی با حضور بانوان کارآفرین و فرماندار شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: محمد حسین امامی فرماندار ابرکوه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا ام ابیها سلام الله علیها و گرامیداشت روز زن و‌ مادر با اشاره به خصوصیات بارز آن حضرت، او را الگوی برتر و بانوی نمونه اسلام معرفی نمود و در ادامه گفت : بدون تردید نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شایان تحسین است، از این رو باید کوشید تا با رفع موانع و کشف توانمندی‌های بانوان، نقش بی ‌بدیل آنان در عرصه های گوناگون اجتماعی و مدیریت کانون خانواده مورد توجه قرار گرفته و ارج نهاده شود.
در ادامه بانوان کارآفرین ضمن گزارشی از فعالیتها و اقدامات خود، به بیان مسائل، مشکلات و درخواست های خود پرداخته و مقرر شد این جلسات به صورت فصلی هر سه ماه یکبار جهت بررسی و حل و فصل مشکلات با حضور دستگاههای مربوطه برگزار گردد.
در پایان با اهدای هدایای از بانوان حاضر در جلسه تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از بانوان کارآفرین ابرکوه با حضور فرماندار این شهرستانتجلیل از بانوان کارآفرین ابرکوه با حضور فرماندار این شهرستان

۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید