اخبار

محمدرضا فلاحتی در دیدار با چایچی مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران:

تعامل با کارفرمایان و مانع زدایی از تولید رویکرد و خط فکری ما است+ گزارش تصویری

تعامل با کارفرمایان و مانع زدایی از تولید رویکرد و خط فکری ما است+ گزارش تصویری
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: کارفرمایان و کارآفرین های استان باید دغدغه ای به جز تولید و رشد واحد تولیدی خود نداشته باشند و مجموعه دستگاه های دولتی نیز در رفع موانع و تسریع در فرآیند تولید یاریگر آنها باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست این اداره کل و هیئت همراه از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کردند.
وی در این بازدید با چایچی مدیرعامل شرکت دیدار و پیرامون مسائل کارگری این واحد تولیدی گفتگو کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه فولاد آلیاژی به عنوان یک واحد نمونه در سطح استان مطرح است افزود: افرادی که در این مجموعه کار می کنند، باسواد، توانمند و حرفه ای هستند.
وی با بیان اینکه یکی از گلایه های به حق مسئولین استان عدم حضور مدیران بومی در شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، گفت: جای افتخار است که مجموعه مدیریتی شرکت فولاد آلیاژی ایران یزدی هستند و دلیلی ندارد واحدهایی که از منابع استان به خلق ثروت می پردازند و باعث افتخار کشور هستند مدیران یزدی در آنها نقش آفرینی نکنند.
فلاحتی با تاکید بر اینکه در حوزه تولید، نگاه مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کارفرمایان، تعاملی است خاطرنشان کرد: کارفرمایان و کارآفرین های استان باید دغدغه ای به جز تولید و رشد واحد تولیدی خود نداشته باشند و مجموعه دستگاه های دولتی نیز در رفع موانع و تسریع در فرآیند تولید یاریگر آنها باشند.
وی در ادامه تصریح کرد: شرکت های زیرمجموعه وزارت، باید در اجرای مواد قانون کار در حوزه های مختلف برای شرکت های دیگر الگو باشند که این مجموعه تاکنون چنین بوده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه بازرسین و مامورین این اداره نگاه مچ گیری ندارند، بلکه هدف و اقداماتشان در راستای دستگیری و یاری رساندن به واحدهای تولیدی و کارفرمایان است افزود: هدف کارفرما و این اداره کل حفظ و صیانت از نیروی کار و منابع انسانی واحدهای تولیدی است که این مهم یک هدف مشترک است. تمام تذکرات و مسائلی که مطرح می شود در این راستا است و کارفرمایان یزدی هم که صبغه مذهبی و دینی دارند قطعا در این مسیر گام بر می دارند.
وی در ادامه بر ایجاد نشاط و بالا بردن روحیه شادابی در بین کارگران تاکید کرد و گفت: توجه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی جامعه کار و تولید می تواند به این هدف کمک کند.
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید