اخبار

محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

احداث ساختمان اداری و مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران از اولویت های شهرستان بهاباد است

احداث ساختمان اداری و مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران از اولویت های شهرستان بهاباد است
فلاحتی افزود: شهرستان بهاباد دارای شرکت های معدنی و صنعتی است که در راستای مسئولیت اجتماعی خود می توانند اقدامات شایسته ای برای مردم و جامعه هدف انجام دهند تا چهره محرومیت زدایی از این منطقه برداشته شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی با علیرضا تیموری فرماندار شهرستان بهاباد دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جمعیت قابل توجه کارگری شهرستان بهاباد گفت: واگذاری زمین جهت احداث ساختمان نمایندگی این اداره و همچنین اختصاص زمین برای ساخت مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان از جمله اقداماتی است که از طرف این اداره کل در حال پیگیری است و مساعدت و همکاری فرمانداری شهرستان را در این زمینه می طلبد.
وی افزود: شهرستان بهاباد دارای شرکت های معدنی و صنعتی است که در راستای مسئولیت اجتماعی خود می توانند اقدامات شایسته ای برای مردم و جامعه هدف انجام دهند تا چهره محرومیت زدایی از این منطقه برداشته شود.
فلاحتی احداث مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران در این شهرستان جهت استفاده مردم و جامعه کارگری را اقدامی ماندگار و مانا عنوان کرد و خاطرنشان کرد: سیاستگذاری مسئولین ارشد استان و این اداره کل توجه ویژه به شهرستان های کمتر برخوردار است تا عدالت اجتماعی برای مردم استان رعایت شود.
وی در پایان اعلام آمادگی کرد تا در زمینه توسعه مشاغل خانگی و اعطای تسهیلات نگاه ویژه ای به شهرستان داشته باشد.
۲ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید