اخبار

برگزاری باشکوه ایام الله دهه فجر با استفاده از ظرفیت های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

برگزاری باشکوه ایام الله دهه فجر با استفاده از ظرفیت های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
نهمین نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به منظور هم اندیشی در خصوص برگزاری هرچه باشکوهتر ایام الله دهه مبارک فجر به میزبانی بانک رفاه کارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نهمین نشست مدیران دستگاه های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در سالن کنفرانس مدیریت بانک رفاه کارگران برگزار شد.
محمدرضا فلاحتی در این نشست ضمن اشاره به چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب و گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: دستگاه های عضو شورای هماهنگی هرسال در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برنامه های خوبی در راستای گرامیداشت این ایام برنامه ریزی و اجرا کردند؛ امسال نیز باید برنامه های ایام الله دهه فجر را باشکوهتر از قبل اجرا کنیم.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ادامه خدمت به مردم را مهمترین وظیفه دستگاه های عضو شورا دانست و خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اداره هایی که بیشترین مراجعه مردمی را دارد تشکیل شده و این نشست ها می تواند به گونه ای برنامه ریزی شود که قدم های محکمی برای برطرف کردن مشکلات جامعه برداشت.
وی با بیان اینکه ظرفیت و پتانسیل این شورا مغفول مانده، تاکید کرد: مشکلاتی که در دستگاه های عضو شورا وجود دارد می تواند در قالب مصوبه شورا و از طریق استانداری و وزارت برای حل سریعتر آن مسئله پیگیری شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به برگزاری نشست پیشین شورای هماهنگی با حضور استاندار یزد خاطرنشان کرد: ظرفیت این شورا می تواند بسیار بیش از آن چیزی که در حال حاضر از آن بهره گرفته می شود، مورد استفاده اعضا قرار بگیرد و همان طور که استاندار محترم یزد نیز تاکید داشتند در صورتی که برنامه ریزی و سیاستگذاری روشن و دقیقی برای شورا صورت گیرد، می توان نشست های این شورا را به صورت ماهیانه و با حضور مقامات ارشد استانی برگزار کرد.
در این نشست مقرر شد هرکدام از اعضا برنامه های خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن ایام ا... دهه فجر به دبیرخانه شورا جهت جمع بندی و برنامه ریزی منسجم ارسال نمایند.

شورای هماهنگی
شورای هماهنگی
شورای هماهنگی
شورای هماهنگی

۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید