اخبار

سرپرست مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد خبر داد:

شرکت 245 کارگر و گروه کار نمونه و 37 واحد نمونه در سی و سومین جشنواره امتنان استان یزد

شرکت 245 کارگر و گروه کار نمونه و 37 واحد نمونه در سی و سومین جشنواره امتنان استان یزد
جشنواره معرفی و تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان در اردیبهشت ماه 1401 در هفته کار و کارگر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن اعلام این خبر در تشریح فرآیند داوری این جشنواره گفت: از میان پرونده های بررسی شده یک کارگر و یک گروه کار در بخش صنعت، یک کارگر و یک گروه کار در بخش خدمات و یک واحد نمونه حائز امتیاز برتر شناخته شده و برای رقابت در مرحله ی کشوری به جشنواره ملی معرفی شدند.
وی تصریح کرد: فرآیندثبت نام سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید از 26 مهر آغاز و تا 12 آذر ماه سالجاری ادامه داشت که در مرحله مقدماتی تعداد 245 کارگر و گروه کار و 37 واحد نمونه در سامانه مربوطه ثبت نام کردند.
زینل پور افزود: از مجموع ثبت نام های صورت گرفته 188 پرونده مربوط به بخش صنعت، 47 پرونده بخش خدمات و 11 پرونده در بخش کشاورزی است که اسامی برگزیدگان استان به وزارتخانه جهت مشخص شدن برترین های هر گروه ارسال شده است.
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد خاطرنشان کرد: جشنواره معرفی و تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان در اردیبهشت ماه 1401 در هفته کار و کارگر برگزار می شود.

نمایندگان دانشگاه یزد، پارک علم و فناوری، اداره کل جهاد کشاورزی، اداره کل فنی و حرفه ای، سازمان صنعت و معدن و تجارت استان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئولیت داوری این جشنواره را برعهده داشتند.

 

۲۶ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید