اخبار

ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگران ابرکوه:

افزایش راندمان کاری و ایجاد نشاط میان کارگران با توسعه ورزش کارگری در ابرکوه

افزایش راندمان کاری و ایجاد نشاط میان کارگران با توسعه ورزش کارگری در ابرکوه
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگران ابرکوه: هشت هزار نفر جامعه کارگری ابرکوه را تشکیل داده اند؛ در ابرکوه یک هزار و ۱۱۵ کارگاه فعال وجود دارد که برخی از این کارگاه ها تا ۴۰۰ نفر کارگر دارند؛ اگر در جهت نشاط و سلامت جسم و روان کارگران و خانواده های آنها گام برداریم در واقع به سلامت تمام مردم شهر کمک کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگران استان یزد؛ ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگران شهرستان ابرکوه در این نشست ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: ورزش کارگری موجب ارتقاء سلامت جسمی و روحی کارگران شده و در نتیجه موجب افزایش بهره‌وری آنان در کارگاه‌ها می‌شود که به نفع کارفرمایان نیز هست؛ هزینه کردن برای نشاط جامعه کارگری یک حرکت دو سر سود برای جامعه کارفرمایی است.

ناصر زارع جمعیت جامعه کارگری شهرستان را هشت هزار نفر عنوان کرد و گفت: در ابرکوه یک هزار و ۱۱۵ کارگاه فعال وجود دارد که برخی از این کارگاه ها تا ۴۰۰ نفر کارگر دارند؛ اگر در جهت نشاط و سلامت جسم و روان کارگران و خانواده های آنها گام برداریم در واقع به سلامت تمام مردم شهر کمک کرده ایم.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگران ابرکوه تصریح کرد: تمرکز بر جریان ورزش، استعدادیابی، ارتقاء روحیه نشاط و سلامت روحی، جسمی و اجتماعی، فلسفه وجودی هیئت‌های ورزشی کارگری است که اداره تعاون نسبت به مسئله سلامت کارگران بی‌تفاوت نبوده و در راستای احساس مسئولیت ذاتی، اقدام به راه‌اندازی هیئت ورزشی کارگران شهرستان کرده است.

زارع با بیان اینکه رونق ورزش کارگران به نفع کارفرمایان بوده و موجب بهره‌وری بیشتر آنان می‌شود، ابراز کرد: داشتن اعتقاد، روحیه و هدف سه اصل مهم است که با وجود آن می‌توان بسیاری از امور را حتی با داشتن کمترین پشتوانه مالی، انجام داد. ضمن اینکه حرکت در مسیر ورزش به نوعی گام برداشتن در راه تحقق شعار سال نیز هست.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی که همواره در زمینه ورزش همراهی خوبی داشته اند ضمن تأکید بر ضرورت ورزش در جامعه، اظهار کرد: جایگاه تأثیرگذار ورزش در زندگی و جامعه امروز نباید مغفول بماند؛ چرا که ورزش برای ما یک ارزش است و آورده ورزش فقط سلامتی و نشاط نیست و دایره گسترده تری در جامعه دارد.

۲۲ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید