اخبار

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

موکب سلیمانی برای پاسخگویی حضوری مسئولین وزارت مردم بر پا می شود

موکب سلیمانی برای پاسخگویی حضوری مسئولین وزارت مردم بر پا می شود
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: موکب سلیمانی این وزارتخانه از 13 تا 16 دی از ساعت 15 تا 20 در پارک دانشجو تهران بر پا می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،«محمد چکشیان» هدف از تشکیل و راه اندازی موکب سلیمانی وزارت مردم را ایجاد فرصت برای ارتباط با مردم و رفع بی واسطه مشکلات آنان عنوان کرد و افزود: ارتباط بی واسطه با مردم، رویه ای است که مسئولین وزارتخانه به خصوص شخص وزیر و معاونین در پیش گرفته اند و در این راستا نیز 9 دی در مسجد ابوذر تهران برای پاسخگویی به مردم و رفع نیازهای آنان حضور داشتند.

وی افزود: این برنامه همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سالگرد عروج سردار سلیمانی تحت عنوان موکب سلیمانی وزارت مردم آغاز شد و قرار است هر ماه در یکی از مساجد تهران انجام شود.

چکشیان با بیان اینکه در موکب سلیمانی، معرفی اقدامات و خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه  اجتماعی به جامعه مخاطب صورت می گیرد، گفت: مردم در موکب سلیمانی می توانند به جای مراجعه به وزاتخانه و طرح مشکل خود به معاونین و مدیران، به صورت حضوری مشکل خود را مطرح و از خدمات ارائه شده استفاده کنند.

معاون فرهنگی ، اجتماعی وزارت مردم تشریح کرد: در موکب سلیمانی، مسئولین 8 حوزه ای که مردم بیشتر با آنها سروکار دارند اعم از؛ دفتر بازرسی،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه، حوزه های تعاون، اشتغال، رفاه اجتماعی، روابط کار، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری حضور دارند.

وی افزود: این برنامه را مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با همکاری شهرداری و سازان تبلیغات اسلامی برگزار می کنند.

چکشیان با بیان اینکه در موکب سلیمانی فضای فرهنگی و معنوی متاثر از ایام شهادت حضرت زهرا (س) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی جریان دارد ، خاطر نشان کرد: امیدوایم با پیروی از راه و روش حاج قاسم سلیمانی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان مظهر تلاش و کار خستگی ناپذیر معرفی شدند، بتوانیم خدمات خوبی به مردم ارائه دهیم.


۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید