اخبار

با حضور معاون فرهنگی وزارت کار آغاز شد؛ پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور

با حضور معاون فرهنگی وزارت کار آغاز شد؛ پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور
معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین آغاز مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور گفت: این مسابقات با هدف مجهز کردن جامعه کار و تولید با سبک زندگی قرآنی برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد چکشیان به تعبیر مقام معظم رهبری درباره شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت : ایشان حاج قاسم را مظهر تلاش و کار خستگی ناپذیر معرفی کرده اند.
وی افزود: وقتی سردار سلیمانی، نماد تلاش و کار باشد، سطح کار بالا می رود و جامعه کار و تولید هم باید با این نگاه پیش برود که تلاش، اخلاص و هدفمندی را به عنوان الگوی کار و فعالیت خود قرار دهد.
چکشیان خاطر نشان کرد: اگر می خواهیم مفاهیم قرآنی را خوب درک کنیم، باید بدانیم مباحث اخلاقی و انگیزشی قرآن کریم چه تاثیری در رفتار انسان دارد.
وی اظهار امیدواری کرد؛ این دوره از مسابقات علاوه بر گسترش موضوع حفظ و قرآئت قرآن کریم، در تدبر مفاهیم قرآنی نیز کارساز باشد.
مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور از 12 تا 26 دی به صورت مجازی برگزار می شود، در این دوره 122 نفر از برادران و 131 نفر از خواهران از 31 استان کشور در رشته های قرائت، حفظ؛ (10 جزء، 20 جزء، کل) و مفاهیم به رقابت می پردازند.
داوری این دوره از مسابقات بر عهده داوران ممتاز معرفی شده از سوی سازمان دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی است و مسابقات تحت نظارت ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور و با هماهنگی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف برگزار می شود.
داوری مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور را «محسن یار احمدی» در بخش لحن، «عباس امام جمعه» در بخش تجوید، «محمد مهدی بحرالعلوم» در بخش حسن حفظ، «سعید رحمانی» در بخش وقف و ابتدا و «نصرت الله حسینی» در بخش صوت بر عهده دارند
 
۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید