اخبار

رعیتی فرد:

دولت در جنگ اقتصادی، حامی و پشتیبان تولیدکنندگان است

دولت در جنگ اقتصادی، حامی و پشتیبان تولیدکنندگان است
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گردش مالی را از جمله دغدغه‌های تولیدکنندگان عنوان کرد و گفت: دولت در جنگ اقتصادی، حامی و پشتیبان تولیدکنندگان است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،«علی‌ حسین رعیتی‌فرد»، در حاشیه بازدید از شرکت مجد الکتریک شهرستان فریدونکنار افزود: با اعطای تسهیلات این دغدغه را رفع خواهیم کرد.
وی در این بازدید با بیان اینکه در حوزه بومی سازی قطعات وارداتی تلاش‌های قابل توجهی انجام شده است، تصریح کرد: از ایده و خلاقیت جوانان در صنعت باید حمایت کرد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز تلاش دارد، موانع تولید را به حداقل برساند و با حمایت از مشاغل، مشکلات را رفع کند.
رعیتی فرد تاکید کرد: باید از ورود محصولاتی که  جوانان در حال بومی و داخلی سازی آن هستند، جلوگیری شود. 
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم جلوگیری از ورود محصولات خارجی لوازم خانگی تاکید کرد و گفت: محصولات داخلی تولیدی می‌تواند نیاز کشور را تأمین کند و به بازار بزرگ غرب آسیا برای صادرات راه یابد.
وی با اشاره به دغدغه ها و مشکلات کارگران گفت: با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی را رصد کرده و معتقدیم توسعه سه جانبه گرایی، افزایش تعامل و همفکری با شرکای اجتماعی موجب ارتقاء کار و همکاری های بیشتر می شود.
 
۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید