اخبار

حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه در دیدار با سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

قوی ترین مولفه دلبستگی مردم به حکومت، نظام کار، تولید و اقتصاد است

قوی ترین مولفه دلبستگی مردم به حکومت، نظام کار، تولید و اقتصاد است
در زمینه مشاغل خانگی به خصوص در زمینه صنایع دستی، گردشگری، اشتغال بانوان، صنایع غذایی و ... کارهایی زیادی در شهرستان صورت گرفته و چندین نمایشگاه از محصولات نیز تاکنون برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه دیدار و گفتگو کرد.
امام جمعه شهرستان ابرکوه در این دیدار گفت: مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دستگاه هایی است که جایگاه و نقش آن بسیار حائز اهمیت است.
وی ادامه داد: نظام زندگی بشر بر پاشنه کار، تولید و اقتصاد می چرخد و اگر کار و تولید و درآمد نباشد پایه زندگی اساسا در بخش های مختلف دچار مشکل می شود.
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه نمی شود چرخ زندگی بشر بدون محرک اقتصاد باشد تصریح کرد: چرخ محرک اقتصاد، کار و تولید است و بر این اساس استنباط ما این است که به هر میزان نسبت به مدیریت کار و تولید اهتمام وجود داشته باشد، سرانجام آن ایجاد رفاه اجتماعی برای مردم است که نتیجه آن ایجاد رضایتمندی در جامعه است.
وی با اشاره به اینکه پیوند و دلبستگی به نظام مولفه هایی دارد که یکی از قوی ترین مولفه های آن نظام کار، تولید و اقتصاد است تاکید کرد: متولی نظام کار و تولید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و مهم برای ما این است که با حضور مدیر انقلابی و جوان، زمینه های کار و تولید بیش از گذشته در استان فراهم شود تا به هر شکل ممکن اعتلای نظام را شاهد باشیم.
امام جمعه شهرستان ابرکوه در ادامه با بیان اینکه حمایت از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت از بخش اعظم نظام تلقی می شود تصریح کرد: مدیریت توانمند، بالیاقت و پشتکار بالا و داشتن دغدغه اشتغال از جمله پارامترهایی است که باید در مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: در شهرستان ابرکوه ظرفیت ها در زمینه کار و اشتغال بالاست و این ظرفیت ها با مدیریت انقلابی ایجاد شده و تلاش بر این است که فرد بیکار در ابرکوه نداشته باشیم بطوری که در شهرستان پاسخگوی مطالبه اشتغال افراد غیربومی نیز هستیم.
حجت الاسلام حسینی در ادامه با بیان اینکه اشتغال خانگی را با کمک اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در ابرکوه رونق دادیم گفت: در زمینه مشاغل خانگی به خصوص در زمینه صنایع دستی، گردشگری، اشتغال بانوان، صنایع غذایی و ... کارهایی زیادی در شهرستان صورت گرفته و چندین نمایشگاه از محصولات نیز تاکنون برگزار شده است.
امام جمعه شهرستان ابرکوه اضافه کرد: احساس ما این است که دشمن به هر میزانی نقشه و توطئه و تزویر خود را به کار بگیرد ما پاسخ دندان شکن برای او داریم. منتهی باید مدیریت صحیح و انقلابی در بحث کار و اشتغال در کشور داشته باشیم که پاسخ دشمن را بدهیم. به هر میزان رونق اقتصادی و مطالبات مقام معظم رهبری در بخش جهش تولید، کار و اشتغال و خودکفایی ملی را شاهد و پاسخگو باشیم به همین میزان یقیناً در تقابل با دشمن موفق تر خواهیم بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نتیجه تحریم فشار اقثتصادی است و نتیجه فشار اقتصادی دلسردکردن مردم و بی تفاوت آنها به نظام است که تمامی اینها در سایه کار وتولید از بین می رود.
۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید