اخبار

در بازدید فلاحتی از شرکت داریو لبن شهرستان ابرکوه مطرح شد:

زمینه اشتغال برای 600 نفر با راه اندازی شرکت داریو لبن شهرستان ابرکوه

زمینه اشتغال برای 600 نفر با راه اندازی شرکت داریو لبن شهرستان ابرکوه
شروع بهره برداری از این پروژه و دریافت روزانه ۲۰۰ تن شیر باعث رونق بخش دامداری و کشاورزی روستاها و دامداری های شهرستان می شود و زمینه اشتغال را برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در منطقه را فراهم می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ادامه بازدید خود از واحدهای تولیدی شهرستان ابرکوه از شرکت کوشش پلیمر کویر این شهرستان بازدید کرد.
این شرکت، تولید کننده انواع درب، درپوش، قطعات و ملزومات بسته بندی پلیمری است.
وی در ادامه بازدید خود از شرکت فرآورده های لبنی یاس کویر ابرکوه (شیکا) دیدن کرد.
این واحد صنعتی در زمینه تولید انواع فرآورده های لبنی فعالیت دارد و اواخر سال1387 در ناحیه صنعتی شهرستان ابرکوه تاسیس و راه اندازی شد. این شرکت شرایط تولید روزانه 60 تن انواع فرآورده های لبنی را در برنامه کوتاه مدت خود فراهم نموده است.
مدیرعامل این شرکت گفت: شرکت داریو لبن مقصد بعدی بازدید سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بود. این واحد تولیدی با حمایت بانک کشاورزی در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ مترمربع و با سرمایه گذاری مدیران بنام در صنعت لبنیات کشور در شهرستان ابرکوه بنا شده است.
وی ادامه داد: شروع بهره برداری از این پروژه و دریافت روزانه ۲۰۰ تن شیر باعث رونق بخش دامداری و کشاورزی روستاها و دامداری های شهرستان می شود و زمینه اشتغال را برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در منطقه را فراهم می کند.
احمدی تاکید کرد: کل سرمایه گذاری این پروژه ۶۰۰ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ ۱۶۰ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانک کشاورزی است.
شرکت نبات ریزی شیرین هشت و دو کارگاه تولید صنایع دستی از دیگر برنامه های بازدید سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به شهرستان ابرکوه بود.
۹ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۱۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید