اخبار

بازدید سرزده سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از شهرستان ابرکوه/ مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از نیروهای متعهد و با وجدان برخوردار است

بازدید سرزده سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از شهرستان ابرکوه/ مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از نیروهای متعهد و با وجدان برخوردار است
محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به صورت سر زده از اداره شهرستان ابرکوه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به صورت سر زده از اداره شهرستان ابرکوه بازدید کرد.
وی در این بازدید با همکاران شهرستان ابرکوه دیدار و درباره مسائل مختلف گفتگو کرد.
مطالبی که از طرف همکاران این شهرستان مطرح شد را می توان به کمبود تجهیزات اداری، نیروی انسانی و خودرو، پایین بودن حقوق و مزایا، عدم بودجه کافی برای مخارج روزانه اداره، ساختمان اداره و ... اشاره نمود.
محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در جمع همکاران گفت: متاسفانه یکی از کم لطفی هایی که در سنوات گذشته نسبت به این اداره با توجه به حجم کار و مراجعین آن صورت گرفته پایین بودن پایه حقوق کارمندان است که باعث شده بودجه ای که از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی به این اداره تعلق می گیرد نیز پایین باشد.
وی ادامه داد: رایزنی هایی متعددی با مسئولین ارشد استان و نمایندگان در این زمینه صورت گرفته، همچنین در سفر معاونین وزیر به یزد نیز این مسائل به صورت شفاهی و کتبی مطرح شد.
فلاحتی با بیان اینکه نیروهایی مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی افرادی متعهد، مخلص و باوجدان کاری بالا هستند که با تمام هم و غم خود و وجود مشکلات بهترین خدمت را به مردم ارائه می کنند تصریح کرد: آینده را روشن می بینم و به عنوان شخصی که از بدنه همکاران در این پست قرار گرفته و با تمامی مشکلات آشناست از هیچ کوشش و پیگیری برای رفع آنها فروگذار نخواهم کرد.
گفتنی است فلاحتی در این سفر از مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان ابرکوه نیز بازدید و اظهار امیدواری کرد که با تامین اعتبار بتوان سالن ورزشی کارگران شهرستان را در هفته کارگر سال آینده تکمیل و به بهره برداری رساند.
۸ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۰۳
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید