اخبار

محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد خبر داد:

سامانه جامع کاریابی در استان یزد راه اندازی شد

سامانه جامع کاریابی در استان یزد راه اندازی شد
محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ ۲۸ دفتر کاریابی که در استان یزد وجود دارند وظیفه معرفی نیروی کار به کارفرمایان و بالعکس را انجام می‌دادند، ولی تا امروز هیچ سامانه ای که در کشور به صورت متمرکز به این مساله بپردازد، وجود نداشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ محمدرضا فلاحتی سرپرست این اداره کل در این رابطه گفت: این سامانه از دوم دی ماه راه اندازی شده تا کارفرمایان نیروهای مورد نیاز خود را در آن ثبت نمایند، همچنین افراد جویای کار اطلاعات خود نظیر تحصیلات، مهارت‌ها و سوابق کاری را در آن بارگذاری کنند.
وی افزود: ۲۸ دفتر کاریابی که در استان یزد وجود دارند وظیفه معرفی نیروی کار به کارفرمایان و بالعکس را انجام می‌دادند، ولی تا امروز هیچ سامانه ای که در کشور به صورت متمرکز به این مساله بپردازد، وجود نداشت.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: دفاتر کاریابی با راه اندازی این سامانه به عنوان حلقه واسط کارفرما و نیروی کار در این سامانه معرفی شده اند.
فلاحتی ادامه داد: یکی از مزیت‌های سامانه این است که وقتی اطلاعات کارجویان ثبت می‌شود، چنانچه به مهارت خاصی نیاز داشته باشند سازمان فنی و حرفه‌ای ورود کرده و با پیش بینی از نیروی کار موجود، کارجویان را به سمت مهارت آموزی هدایت می کند.
وی ضمن ابراز امیدواری در خصوص اینکه با راه اندازی این سامانه، بازار هوشمند شکل گرفته و کارجو و کارفرما به هم وصل شوند، گفت: از کارفرمایان و افراد جویای کار دعوت می شود جهت استفاده از خدمات این سامانه به آدرس اینترنتی https://shoghl.mcls.gov.irمراجعه نمایند.

جهت مشاهده فیلم کلیک کنید؛ سامانه جامع کاریابی در استان یزد راه اندازی شد

 

 

 

۷ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید