اخبار

نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری

نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری
متاسفانه ساختمان اداری این مدیریت بسیار فرسوده و در شأن مراجعین و همکاران بنده نیست. از مدیران ارشد استان می خواهیم در این زمینه همفکر و یاری گیر ما باشند تا مصوبه ای که در این رابطه بابت واگذاری ساختمان تعاون سابق به مدیریت شهرستان یزد هست، اجرا شود.

نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با محمدجواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دیدار و گفتگو کرد.

وی در این نشست گفت: این اداره کل به بخش گسترده ای از جامعه استان از قبیل کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و کارآفرینان خدمت ارائه می کند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به مشکلات عدیده این اداره کل گفت: بیشترین حجم مراجعین در استان متعلق به مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد است که به جامعه کار و تولید استان خدمت رسانی می کند.

وی افزود: متاسفانه ساختمان اداری این مدیریت بسیار فرسوده و در شأن مراجعین و همکاران بنده نیست. از مدیران ارشد استان می خواهیم در این زمینه همفکر و یاری گیر ما باشند تا مصوبه ای که در این رابطه بابت واگذاری ساختمان تعاون سابق به مدیریت شهرستان یزد هست، اجرا شود.

۱ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید