اخبار

امضاء تفاهم نامه همکاری سه جانبه جهت توسعه و ترویج اشتغال در شهرستان ابرکوه

امضاء تفاهم نامه همکاری سه جانبه جهت توسعه و ترویج اشتغال در شهرستان ابرکوه
تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین شرکت فناور همکاران صنعت شمس، فرمانداری شهرستان ابرکوه و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به منظور توسعه و ترویج اشتغال در آن شهرستان امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین شرکت فناور همکاران صنعت شمس (مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی)، فرمانداری شهرستان ابرکوه و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به منظور توسعه و ترویج اشتغال در آن شهرستان امضاء شد.
محمدرضا فلاحتی در رابطه با این خبر گفت: به منظور تحقق اهداف نقشه راه سرمایه گذاری، ایجاد و بهبود کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال زایی و همچنین تعامل، راهبری و حمایت از اکوسیستم سرمایه گذاری و... این تفاهم‌نامه منعقد گردید.
وی استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود طرفین تفاهم نامه به منظور ایجاد هم افزایی، همکاری و جلوگیری از موازی کاری در سه محور خلق ارزش، خلق ثروت و خلق فرصت با تشکیل دفاترتوسعه تخصصی محصول و خدمات همراه با همگام سازی با بازار براساس مغزافزار تجارت و تجاری سازی را از جمله اهداف این تفاهم نامه عنوان کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقویت اکوسیستم های منطقه ای و توسعه فعالیت های کارآفرینانه، جمعی و مشارکتی باتوجه به مزیت ها و ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان ابرکوه را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و افزود: ایجاد ارتباط پایدار بین فعالیت های کارآفرینانه، فضای کسب و کار و تولید، ارائه مشاوره های تخصصی، ایجاد بسترلازم برای هدایت کسب وکارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)، افزایش ضریب موفقیت کسب و کارهای نوپا و ... را از دیگر اهداف این تفاهم نامه نام برد.

2
2
2  


۱ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید