اخبار

گزارش مصور سفر یک روزه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به شهرستان اردکان/ استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران اردکان در آستانه بهره برداری در صورت تامین اعتبار

گزارش مصور سفر یک روزه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به شهرستان اردکان/ استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی  کارگران اردکان در آستانه بهره برداری در صورت تامین اعتبار
محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به صورت سرزده از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به صورت سرزده از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان بازدید کرد.
وی در این بازدید ضمن دیدار با همکاران، پای صحبت های آنان نشست.
از جمله مسائل و مشکلاتی که توسط همکاران مطرح شد، عدم پاسخگویی برخی از رؤسا و کارشناسان ستاد، پایین بودن حقوق های دریافتی در برابر حجم مراجعین، کمبود نیرو، افزایش هیئت تشخیص در شهرستان با توجه به بالا بودن پرونده شکایت کارگران و ... بود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این دیدار گفت: در حق این اداره به لحاظ حجم کار و گستردگی خدماتی که به جامعه هدف ارائه می کند نامهربانی هایی در گذشته صورت گرفته است.
وی ادامه داد: تمام تلاشمان را با رایزنی های مختلف با مدیران ارشد استان، نمایندگان مجلس و ... انجام داده و می دهیم تا کسری بودجه سال جاری را برطرف سازیم.
محمدرضا فلاحتی در سفر خود به شهرستان اردکان از مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران این شهرستان نیز دیدن کرد.
وی با بیان اینکه استخر این مجموعه با 80درصد پیشرفت فیزیکی در صورت تامین اعتبار، آماده بهره برداری قرار می گیرد گفت: این پروژه جزو پروژه های نیمه تمامی است که در مصوبات سفر ریاست جمهور به استان یزد قرار گرفته است و همچنین از طریق ملی نیز پیگیری هایی انجام شده تا شاهد بهره برداری از استخر کارگران در هفته کارگر سال آینده باشیم.
۱ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید