اخبار

سومین نشست کمیته مدیریت عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

سومین نشست کمیته مدیریت عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
سومین نشست کمیته مدیریت عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور محمدرضا حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع و مهری طالبی دارستانی مدیرکل بازرسی، ارزیابی و رسیدگی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  معاون توسعه مدیریت و منابع  اظهار امیدواری کرد که نتایج این نشست، منشاء و باب خیری برای مردم باشد.
وی افزود: شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد باید بر اساس تحول گرایی و  شعارهای دولت و مردم محوری باشد و شاخص هایی که در ابلاغیه سال 1400 نیاز به اصلاح و بازبینی دارد با امضای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شود.
همچنین، مهری طالبی دارستانی،مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و دبیر کمیته  در این نشست بر مراقبت، کنترل مستمر و تغییر رویکرد در فرایند ارزیابی عملکرد به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء عملکرد با توجه به شاخص های ابلاغی رئیس جمهور تأکید کرد.
در ادامه اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص اصلاح و بازبینی شاخص ها و همچنین مشارکت تمام واحدها در فرایند ارزیابی عملکرد تأکید کردند.
رتبه بندی واحدهای ستادی، سازمان‌های تابعه و ادارات کل اجرایی تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1399 و تقدیر از واحدهای برتر از جمله مصوبات این نشست بود .  
لزوم تشکیل کارگروه  رتبه‌بندی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سنوات آتی و  بازبینی و تدوین شاخص‌های اختصاصی و عمومی در نشست های کمیته کارشناسی مدیریت عملکرد برای سال آتی بر اساس شعارهای دولت، مردم محوری و تحول گرایی نیز از دیگر مصوبات این نشست بود .
 
۱ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید