اخبار

بازدید معاون امور تعاون از دو تعاونی یزد

بازدید معاون امور تعاون از دو تعاونی یزد
مهدی مسکنی که به همراه نمایندگان ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان یزد سفر کرده است، امروز از یک تعاونی در حال احداث و یک تعاونی فعال یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شهرک نساجی مریم آباد و شرکت تعاونی پیشگامان عصر ارتباطات بازدید کرد.
وی در ابتدا با حضور  در شهرک نساجی مریم آباد در جریان موانع راه اندازی این شهرک قرار گرفت.
به دلیل مشکلاتی که کارگاه های نساجی واقع در محله مریم آباد برای صاحبان آن و همسایگان به وجود آورده است، طرح احداث شهرک نساجی مریم آباد از چندسال قبل در دستور کار قرار گرفته که به دلیل برخی موارد دچار مشکل شده است.
مسکنی، در خصوص پیگیری برخی موارد مربوط به این شهرک که به صورت تعاونی است، قول مساعد داد.

معاون امور  تعاون وزیر تعاون، کار  و رفاه اجتماعی از شرکت شتابدهنده پیشگامان یزد  بازدید کرد

مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز شتابدهنده پیشگامان با بیان اینکه تعاونی از الگوهای پیشرفته در بازارهای مختلف اقتصادی است، گفت: امروز از گروه تعاونی پیشگامان بازدید کردم که نامش با هویتش یکی است.

مسکنی الگوی کسب و کار گروه تعاونی پیشگامان را خوب و قابل تکرار دانست و ابراز امیدواری کرد که این الگوی اقتصادی ترویج شده و در آینده تعاونی هایی مانند گروه تعاونی پیشگامان در هر استان داشته باشیم.
مهدی مسکنی، در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از زحمات مدیران این شرکت، تعاون را گره گشای مشکلات جامعه به ویژه اشتغال عنوان کرد و تعاونی های موفق را الگوی مناسبی برای کسانی دانست که می خواهند وارد عرصه تعاون شوند.
محمدرضا رضائی نژاد مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان در این بازدید گزارشی از روند تاسیس و فعالیت‌های گروه تعاونی و مرکز شتابدهنده پیشگامان و موفقیت تیم‌های استارتاپی ارائه داد.

همچنین تیم‌های استارتاپی گانیتو، سفره چی، کویزی نو، پانوگرد، رابین و شهربین مستقر در مرکز شتاب دهنده توضیحاتی پیرامون ایده های پیشنهادی خود و چگونگی اجرای آن ارائه دادند که مورد استقبال مهدی مسکنی قرار گرفت.

۱ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید