اخبار

با حضور معاونین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام شد؛

آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور محمد چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی ، علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار، رضا شریعت رئیس ستاد هفته پژوهش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، علی حسین شهریور معاون پژوهشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و نمایندگان و اعضای ستاد هفته پژوهش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته افتتاح شد.
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار گفت: با استفاده جامعه هدف از مجموعه اقداماتی که در حوزه‌های پژوهشی وزارت متبوع انجام شده، امیدواریم روز به روز شاهد شکوفایی و نوآوری در این حوزه باشیم . 

نمایشگاه هفته پژوهش 2

محمد چکشیان معاون فرهنگی اجتماعی نیز گفت :  امیدواریم هیچ کاری بدون پژوهش انجام نشود و هیچ پژوهشی هم بدون اینکه برای کاری مفید و کاربردی باشد صورت نگیرد و کارهای مبتنی بر پژوهش باشد.

نمایشگاه هفته پژوهش 3

رضا شریعت رئیس ستاد هفته پژوهش و سرپرست موسسه کار و تامین اجتماعی در آغاز آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش گفت:  امیدواریم نتایج پژوهش‌های انجام شده پژوهشگران مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای رفع مسائل کشور و خروج از مشکلات موثر و مفید باشد. 

وی افزود : امروز در این نمایشگاه مجموعه پژوهش‌های انجام شده در قالب طرح، کتب تخصصی و  پایان نامه  به صورت نمادین رونمایی می‌شود. 

نمایشگاه هفته پژوهش 11

 

در ادامه معاونین فرهنگی و اجتماعی و روابط کار از بخش‌های مختلف نمایشگاه بازدید و از نزدیک از تولیدات پژوهشی انجام شده در این نمایشگاه آشنا شدند. 

نمایشگاه هفته پژوهش 8

در حاشیه برپایی نمایشگاه نیز مراسم رونمایی از مجموعه تولیدات پژوهشی با بیش از  60 عنوان پژوهشی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و معاون روابط کار و معاون پژوهشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رییس ستادهفته پژوهش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای ستاد هفته پژوهش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد. 

در این نمایشگاه معاونتهای اشتغال، اقتصادی، رفاه اجتماعی، فرهنگی اجتماعی،امور مجلس، تعاون،سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور و همچنین موسسه کار و تامین اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی،موسسه راهبردی صبا،صندوق بیمه روستاییان و عشایر، صندوق کارآفرینی امید ،سازمان بهزیستی، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران با مقالات و عناوین پژوهشی حضور داشتند. 

نمایشگاه هفته پژوهش 4

 

نمایشگاه هفته پژوهش 6

نمایشگاه هفته پژوهش 5

 
۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید