اخبار

مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان یزد به بافق رسید

مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان یزد به بافق رسید
مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان یزد به میزبانی کارخانجات تعمیر لوکوموتیو بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کرگری استان یزد؛ کارخانجات تعمیرات لوکوموتیو میزبان بعدی المپیاد بود که این مسابقات با همکاری اداره تعاون،‌کار و رفاهی اجتماعی و هیات ورزش کارگری بافق انجام شد.
در این رقابتها که با حضور جمع زیادی از کارگران برگزار شد، همانند شرکت های قبل مسابقات در 7 رشته ورزشی برگزار شد که در پایان در رشته روپایی مصطفی بیرانوند، رشته هدف زنی با توپ محمدرضا فتاحی، رشته دو سرعت ۶۰ متر رضا کریمی، رشته پرتاب توپ مدینسین بال ابراهیم جعفری در رشته طناب زنی ابوالفضل جعفری موفق شدن رتبه اول را بدست آوردند.
در رشته طناب کشی تیم متشکل از ابراهیم جعفری، امید حسینی، مهدی فتوحی، ابوذر کارگران و ابوالفضل جعفری با سرپرستی علی فتاحی بعنوان تیم برتر انتخاب شد.
همچنین داوود فتوحی از شرکت سنگ آهن (کاوشگران نصر بافق) در رشته قویترین کارگر مرد اول شد.
مسابقات ویژه بانوان نیز در سالن ورزشی راه آهن پیگیری شد که زهرا طالعی در رشته طناب زنی و فرخنده دهقان زاده در رشته پرتاب توپ مدیسن بال در رتبه نخست قرار گرفتند.
*هدف از برگزاری این مسابقات تحقق شعار ورزش، نشاط، بهره وری و همچنین فرهنگ سازی در زمینه ورزش و ایجاد محیطی شاد برای کارگران در واحدهای تولیدی است؛ نفرات برتر هر رشته به همراه تیم برتر طناب کشی از هر واحد تولیدی به مسابقات استانی راه خواهند یافت.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید