اخبار

برگزاری دوره آموزشی "سبک زندگی سالم" ویژه کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد

برگزاری دوره آموزشی "سبک زندگی سالم" ویژه کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد
محبوبه وفائیان مدرس این دوره: باید بپذیریم زندگی مشترک و ازدواج محلی نیست که بصورت خودبخود آدم ها را بهم نزدیک کند؛ این باور غلط است و برای اینکه زندگی سرشار از عشق و محبت و پایداری شکل بگیرد باید طرفین تلاش کنند و در ابتدا بخواهند که با هم خوشبخت شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ در این دوره آموزشی که به همت مدیریت اجتماعی و با همکاری واحد آموزش کارکنان این اداره کل برگزار شد، محبوبه وفائیان مدرس دوره به موارد همسرداری و تربیت فرزند اشاره کرد و گفت: یک جامعه سالم از روابط سالم میان اعضای خانواده شکل می گیرد و به همین دلیل همه باید روابط صحیح با همسر خود را آموزش ببینند؛ سلامت اجتماعی و خانوادگی موضوع بسیار مهمی است و خانه بعنوان امن ترین مکان برای اعضای خانواده می باشد.
وی ضمن تاکید بر اینکه باید از روزمرگی ها و کسالت های روزانه خارج شویم، خاطرنشان کرد: زندگی اکثر انسان ها بخاطر مشغله زیاد در مسیر درستی قرار ندارد و کمتر کسی پیدا می شود برای هم صحبت شدن با اعضای خانواده زمان بگذارد؛ باید در کنار انجام کار و کسب درآمد، حتما برای در کنار بودن خانواده نیز برنامه ریزی کرد.
مدرس این دوره ادامه داد: باید بپذیریم زندگی مشترک و ازدواج محلی نیست که بصورت خودبخود آدم ها را بهم نزدیک کند؛ این باور غلط است و برای اینکه زندگی سرشار از عشق و محبت و پایداری شکل بگیرد باید طرفین تلاش کنند و در ابتدا بخواهند که با هم خوشبخت شوند.
وفائیان در پایان چندین راهکار جهت استحکام بنیان خانواده ارائه و اظهار کرد: برای زندگی خود یک دستور کار بنویسید، برنامه ای جدید برای نزدیک شدن روابط تنظیم کنید؛ کارهایی انجام دهید که حال همسر را خوب می کند و در خصوص ناراحتی های خود با همسرتان صحبت کنید.
همچنین در این دوره آموزشی کتاب "ازدواج بدون شکست" و "هنر ظریف بیخیالی" از سوی محبوبه وفائیان جهت مطالعه بیشتر به همکاران معرفی شد.

دوره آموزشی سبک زندگی سالم 9
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 8
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 7
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 6
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 5
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 4
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 3
دوره آموزشی سبک زندگی سالم 1

۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید