اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با همکاران بازنشسته:

بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند

بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند
محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از بازنشستگان بعنوان ریشه های هر اداره و سازمانی یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ محمدرضا فلاحتی سرپرست این اداره کل در نشست صمیمی با همکاران بازنشسته تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان ضمن خیر مقدم به حضور آنها گفت: بسیار خرسندم در جمع افرادی هستم که عمر گرانبهای خویش را در خدمت به مردم صرف کردند و هم اکنون مانند مخزن تجربه، خِرَد و آگاهی هستند.
وی بازنشستگان را ریشه های هر سازمانی دانست و اظهار کرد: در آموزه های دینی و فرهنگ غنی ملی ما همواره بحث تکریم و احترام به بزرگان و پیشکسوتان اولویت داشته و باید به بهانه های مختلف فرصتی فراهم شود تا صحبت و درد و دل این عزیزان را شنوا باشیم و تا حد توان در رفع مشکلات آنها تلاش کنیم.
فلاحتی تشکیل جلسات هم اندیشی با بازنشستگان را خواستار شد و افزود: بازنشستگان با تجربه بالای خود می توانند در بخش های مختلف به کمک این اداره کل آمده و با مشاوره و نظرات سازنده خود ما را در مسیر دشوار پیش رو همراهی کنند؛ همکاران که پس سالها خدمت صادقانه به دوران بازنشستگی می رسند، نباید به سادگی فراموش شوند.
در این نشست که با حضور سایر مدیران ستادی برگزار شد همکاران بازنشسته در خصوص مسائل و مشکلات خود سخن گفتند و محمدرضا فلاحتی آن بخشی از مشکلات که می توانست از طریق اداره کل حل و فصل شد برای رفع آنها قول های مساعدی را داد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید