اخبار

دیدار سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با میرمحمدی نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی

دیدار سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با میرمحمدی نماینده مردم شریف تفت و میبد  در مجلس شورای اسلامی
مسئولین ارشد و نمایندگان استان باید نگاه ویژه ای به این اداره کل داشته باشند چرا که مراجعه کنندگان زیادی سر و کارشان با این اداره هست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با میرمحمدی نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این دیدار آمار و عملکرد این اداره کل در واحدهای مختلف را بیان کرد و افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دارای 168 نفر پرسنل است و قریب به 50 پست سازمانی این اداره خالی است.
وی کمبود نیروی انسانی در بخش های مختلف، پایین بودن حقوق دریافتی کارکنان باتوجه به اینکه برخی از آنها در چندین پست مشغول به خدمت هستند، کمبود امکانات و ... را از جمله مشکلات این اداره برشمرد و افزود: مسئولین ارشد و نمایندگان استان باید نگاه ویژه ای به این اداره کل داشته باشند چرا که مراجعه کنندگان زیادی سر و کارشان با این اداره هست.
میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست بر لزوم همکاری نمایندگان استان با این اداره کل تاکید کرد و افزود: مباحث سخت و زیان آور، اصلاح برخی از قوانین جهت تسریع در امور مراجعه کنندگان، توجه ویژه به ایجاد اشتغال به خصوص در روستاها و ... باید با جدیت در استان دنبال شود.
۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید