اخبار

در دیدار سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی جهان آباد میبد مطرح شد:

اعلام آمادگی برای ساخت 2 هزار مسکن کارگری توسط کارفرمایان میبدی

اعلام آمادگی برای ساخت 2 هزار مسکن کارگری توسط کارفرمایان میبدی
ماندگاری مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی جهان آباد میبد:مدیران عامل واحدهای تولیدی میبد برای ساخت 2 هزار مسکن کارگری آمادگی دارند. در صورت واگذاری زمین از طرف دولت به کارخانه ها، واحدهای تولیدی میبد امادگی دارند برای کارگران خود که شرایط مد نظر دولت را داشته باشند مسکن بسازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سفری یک روزه از شهرستان میبد بازدید کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران این شهرستان بازدید کرد.
فلاحتی پس از بازدید از این مجموعه اظهار امیدواری کرد که از طریق تبصره2 ماده 38 و همچنین کمک های واحدهای تولیدی بتوان کاستی های فراوانی که این مجموعه با آن روبروست برطرف شود تا خانواده بزرگ کارگران این شهرستان بتوانند از ظرفیت های آن استفاده نمایند.
وی همچنین خواستار تجهیز سوئیت های ساختمان اداری این مجموعه جهت ارائه به کارگران و مسافرانی که از سراسر کشور به شهر جهانی میبد و یزد سفر می کنند شد.
در ادامه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با محمدرضا ماندگاری مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی جهان آباد شهرستان میبد دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار پیرامون مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان میبد از جمله کمبود نیرو مباحثی مطرح شد.
همچین در این دیدار ماندگاری با اعلام آمادگی مدیران عامل واحدهای تولیدی میبد برای ساخت 2 هزار مسکن کارگری خبر داد گفت: در صورت واگذاری زمین از طرف دولت به کارخانه ها، واحدهای تولیدی میبد امادگی دارند برای کارگران خود که شرایط مد نظر دولت را داشته باشند مسکن بسازند.
گفتنی است سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد دیدار و گفتگو کرد و در روند برخی از مشکلات این شهرستان قرار گرفت.
۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید