اخبار

محمدرضا فلاحتی در دیدار با رئیس بسیج کارگری استان:

560 بسته معیشتی توسط کارگران شرکت سلک باف به نیازمندان اهدا شد

560 بسته معیشتی توسط کارگران شرکت سلک باف به نیازمندان اهدا شد
محمدرضا فلاحتی گفت: برگزاری یادواره شهدای کارگری در واحدهای تولیدی یکی از مباحثی است که در بخش فرهنگی می توان آن را دنبال کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی این اداره کل با رئیس بسیج کارگران و کارخانجات استان یزد دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بسیج در حوزه کارگری گفت: بسیج دارای ظرفیت و پتانسیل های بالایی است که در بخش کارگری می توان با همکاری و همدلی دوجانبه برنامه های فرهنگی، اجتماعی مختلفی را در سطح واحدهای تولیدی اجرا کرد.
فلاحتی با بیان اینکه پایگاه های بسیج کارگری در واحدهای تولیدی همچون بازوی قدرتمندی برای کارفرمایان به حساب می آیند افزود: در دوران کرونا کارگران واحدهای تولیدی با ایثار و از خودگذشتگی مانع توقف چرخ تولید در کشور شدند و در جنگ اقتصادی همانند مدافعان سلامت در جبهه اقتصادی جنگیدند.
وی با بیان اینکه حوزه کارگری شهدای زیادی را تقدیم به انقلاب اسلامی کرده است ادامه داد: برگزاری یادواره شهدای کارگری در واحدهای تولیدی یکی از مباحثی است که در بخش فرهنگی می توان آن را دنبال کرد.
فلاحتی حفظ و صیانت از نیروی کار استان را در گرو اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و آموزشی برای کارگران و خانواده های آنها برشمرد و افزود: دوره های آموزشی در زمینه خانواده، فرهنگ کار، سواد رسانه ای و ... می تواند در تحکیم بنیان های خانواده کارگران و جلوگیری از آسیب های اجتماعی موثر باشد.
مهدی ابویی رئیس بسیج کارگری استان یزد نیز در این دیدار گفت: یکی از برنامه هایی که در هفته بسیج سال جاری به اجرا درآمد شیفت ایثار بود. کارگران شرکت سلک باف یزد ساعاتی را برای کمک به نیازمندان کار کرده و مبلغ مورد نظر را جهت تامین بسته معیشتی اهداء نمودند.
وی ادامه داد: با کمک مدیران واحد تولیدی و مبالغ شیفت ایثار 560 بسته معیشتی که هرکدام 5 میلیون ریال ارزش مالی داشت به نیازمندان شهرستان اهداء شد.

۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید