اخبار

محمدرضا فلاحتی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان:

رفع موانع و مشکلات دستگاه های اجرایی با همراهی مدیران ارشد استانی میسر است

رفع موانع و مشکلات دستگاه های اجرایی با همراهی مدیران ارشد استانی میسر است
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: بودجه تخصیص یافته به این اداره کل در سنوات گذشته بسیار ناچیز بوده و باعث شده که پایه اعتباری این اداره کل نسبت به سایر ادارات استان پایین تر باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: صبح امروز محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با سید مجتبی حسینی پور رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
فلاحتی در این دیدار با تشریح فعالیت این اداره کل گفت: این اداره در حوزه گسترده ای به مردم شریف استان خدمات ارائه می دهد. کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و کارآفرینان محترم استان از جمله جامعه هدف گسترده ای هستند که با این اداره در ارتباط هستند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با مطرح کردن بودجه تخصیص یافته به این اداره کل گفت: بودجه تخصیص یافته به این اداره کل در سنوات گذشته بسیار ناچیز بوده و باعث شده که پایه اعتباری این اداره کل نسبت به سایر ادارات استان پایین تر باشد.
وی با اشاره به اینکه اداره های شهرستانی ما نیز با کمبود تامین منابع مالی برای پرداخت هزینه های جاری خود روبرو هستند تاکید کرد: در برخی از شهرستان ها نیاز به احداث ساختمان اداری داریم و در برخی ساختمان ها فرسوده شده و نیاز به تعمیرات اساسی دارند. شهرستان یزد که بیشترین حجم مراجعه کننده را در استان به خود اختصاص داده است متاسفانه مکان مناسبی برای خدمت به مردم ندارد که این امر موجبات نارضایتی مراجعین را فراهم آورده است.
این مقام مسئول استانی خواستار همراهی مدیریت استان در تامین ساختمان اداری شهرستان مروست و بهاباد شد و افزود: ساختمان اداری شهرستان های بافق و مهریز نیز فرسوده است که خوشبختانه زمین به این اداره ها تخصیص داده شده و همراهی مسئولین سازمان مدیریت و برنامه ریزی را می طلبد که از طریق فروش ساختمان های قدیمی بتوانیم ساختمان جدید را احداث کنیم.
فلاحتی از دیگر مشکلات این اداره حقوق پایین پرسنل آن برشمرد و افزود: با توجه به تورم موجود در کشور متأسفانه حقوق و مزایای کارکنان این اداره مناسب نیست و با توجه به کمبود نیروی که موجود، بعضی از همکاران ناگزیر به انجام وظیفه در چند پست سازمانی هستند.
سیدمجتبی حسینی پور نیز در این نشست افزود: متأسفانه سیستم ناهماهنگی در پرداخت حقوق کارکنان وجود دارد و استفاده از برخی بندها باعث تفاوت در پرداخت شده، که این خود باعث ایجاد نارضایتی در بین کارکنان دولت گردیده است.
وی ادامه داد: سعی و تلاش بنده و همکاران این است که عدالت را در تخصیص بودجه با توجه به اینکه بسیار در مضیقه هستیم رعایت شود، ولی متأسفانه پایه حقوقی برخی اداره ها از جمله تعاون، کار و رفاه اجتماعی پایین هست و دریافتی کمی به کارمندان اختصاص می یابد و تلاش می شود عدالت در توزیع اعتبارات تخصیصی سایر منابع برای اداراتی که پایه حقوقی پایین تر دارند رعایت گردد.

2
2
2


۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید